Uygun fiyatlı SSD önerisi

B7K

Decapat
Merhabalar, arkadaşlar ben SSD alacağım ama hiç ama hiç anlamıyorum. Önerebileceğiniz uyumlu bir SSD var? Aşırı pahalı olmayacak güzel bir SSD. Şimdiden çok teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
480 GB JAMES DONKEY JD480 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk indirimde 500 liraydı düştüğü fiyat ise 516 TL den 500 liraydı dolar artışı ile ince hesapta boş durmamış ben sistem toplarken hdd yerine bunu düşünüyordum.Acaba nasıl iyi midir bilmem ama konusu açılmışken sorayım sizce bu iş görür mü bende mousepad te olmadığı için, alayım ikisi bir arada çıkar diye düşündüm.
James çok öneriliyor ama bilene sormak en mantıklısı

Anakartınızın modelini yazarmısınız ona göre ssd önerelim.
Anakartımı değiştirmeyi düşünüyorum anakart olarak ise; ASUS ROG STRIX B450-F GAMING AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 3200(O.C.) Anakart - olarak düşünüyorum bir arkadaş önerdi bu siteden biraz inceledikten sonra bunu alabilirim
1500 TL SSD'ye ayırdığını düşünürsek. Farz ediyorum ki anakartında m.2 slotu vardır.

960 evo 500GB

Yoksada Samsung 960 evo 500 gb alabilirsin. Dersen eğer 500 TL'yede güzel bir hdd alırsın depolama sorunun olmaz.
Depolama sıkıntım şu anda yok aslında bana 240 gb bile yeter yani hatta artar bile diye düşünüyorum SSD'yi oyunları daha hızlı yüklesin vb tarzı şeyler için almayı istiyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı