Uygun fiyatlı USB çoklayıcı önerisi

Daha uygun fiyatlı şu ürünler var:
Maxgo markasının SATA To USB kablosunu kullandım kötü bir malzeme değildi.

Farklı farklı markalardan var hep, etiket basıp salıyorlar piyasaya muhtemelen, en uygun fiyatlısını alsak bir şey olmaz gibi ancak ben yine de iade şansım olması için Amazon tercih edeceğim.

O Piranha çabuk bozuluyor. Hocam, bütçeyi 300 civarına çıkartabilirsen kaliteli bir ürün öneririm.

Maalesef, bir çoklayıcıya o kadar para vermek istemiyorum, işimi görsün yeter.

Farklı farklı markalardan var hep, etiket basıp salıyorlar piyasaya muhtemelen, en uygun fiyatlısını alsak bir şey olmaz gibi ancak ben yine de iade şansım olması için Amazon tercih edeceğim.
Trendyol'dan SSD almıştım yanlış bir tanesini yollamışlardı rahatlıkla iade etmiştim. Trendyol ürün iadesi konusunda çok sıkıntı yaratmıyor.

Ürün arabirimi USB 3.0 gözüküyor.

1 tanesi 3.0 diğer 3 tanesi 2.0 olarak belirtmişler yorumlarda.

Trendyol'dan SSD almıştım yanlış bir tanesini yollamışlardı rahatlıkla iade etmiştim. Trendyol ürün iadesi konusunda çok sıkıntı yaratmıyor.

Yanlış ürünün yollanıp iade edilmesi çok ayrı bir olay.

Ben de bu ürünü öneriyorum. Attığınız ürün harddisk gibi güç gereksinimi olan bişenlerde sorun çıkarır ve ihtiyaç duyduğu gücü sağlayamaz. Bu ürünle hem kullanılmayan usb-c portunu tedavüle sunarsınız hem de güç gereksinimi olan bileşenler için ek güç sağlayabilirsiniz.
UGREEN USB C - USB 3.0 Hub 4 bağlantı noktalı USB C OTG Adaptörü MacBook Pro/Air, iPad Pro/Air, Surface Go, Galaxy S23, vb. Amazon.com.tr

1 tanesi 3.0 diğer 3 tanesi 2.0 olarak belirtmişler yorumlarda
Portların tamamını Mavi renk ile göstermişler ve açıklamalarda USB 3.1 olarak gösteriyorlar.(hem amazon hem trendyol açıklamasında öyle yazıyor.) Tabii büyük ihtimal hepsi USB 2.0'da olabilir uygun fiyatlı ürünlerde bu tür sıkıntılar olabiliyor. 87 TL'ye kaliteli bir ürün bulmak zor.

Ben de bu ürünü öneriyorum. Attığınız ürün hard disk gibi güç gereksinimi olan bir şeynlerde sorun çıkarır ve ihtiyaç duyduğu gücü sağlayamaz. Bu ürünle hem kullanılmayan USB-C portunu tedavüle sunarsınız hem de güç gereksinimi olan bileşenler için ek güç sağlayabilirsiniz.
Ugreen USB C - USB 3.0 Hub 4 bağlantı noktalı USB C OTG Adaptörü MacBook Pro/Air, iPad Pro/Air, Surface GO, Galaxy S23, vb. Amazon.com.tr

Ona şüphem yok ancak dediğim gibi bu kadar para vermem/veremem. HDD falan bağlamayacağım zaten, klavye fare ve belki de Wi-Fi adaptörü takarım. Klavye ve fareyi bağlayınca anakarttaki port sayısı rahatlıyor, taşınabilir disk falan takarsam anakart üzerine takarım zira anakarttaki portlar daha hızlı.

Ona şüphem yok ancak dediğim gibi bu kadar para vermem/veremem. HDD falan bağlamayacağım zaten, klavye fare ve belki de Wi-Fi adaptörü takarım. Klavye ve fareyi bağlayınca anakarttaki port sayısı rahatlıyor, taşınabilir disk falan takarsam anakart üzerine takarım zira anakarttaki portlar daha hızlı.
Şu ürüne bakabilirsiniz diğerlerine göre daha iyiye benziyor.

Malzeme kalitesi dışında pek farkı yok gibi bunun da.
En azından uyumluluk vb. Açıklamaları bana daha güven verdi. Diğer üründe MacOS dışı çalışıp çalışmadığı biraz meçhule kaçıyordu özellikle bazı yorumlarda çalışmadığı ile ilgili yazılanlar vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı