Uygun fiyatlı USB çoklayıcı önerisi

Makaleler
25
Anakart üstündeki portları kullanıyorum genelde, kasanın portları üstte olduğu için raftan ötürü genelde kullanılamıyor o yüzden ona büyük başlı kablolar takamıyorum. Anakart üstündeki bazı portları da kabloların kalınlığı sebebiyle kullanamıyorum yuva zorlanmasın diye bu nedenle USB çoklayıcı alarak rahat edeceğimi düşünerekten 150 TL'yi çok geçmeyen bir çoklayıcı önerisi istiyorum. Klavye, fare, USB gibi ıvır zıvır şeyler takarım muhtemelen. İnternette typce C üzerinden çoklayıcı sunan bazı modeller gördüm ancak sağlamlığından emin değilim, link ekleyeceğim. Type-C portu da var yani anakart üzerinde ona göre de öneri verebilirsiniz.

Bir de yukarıdaki ürün macOS uyumlu diyor, Windows'ta kullanıyorum diyene hiç rastlamadım. Çalışmama ihtimali var mı?

Anakart üstündeki portları kullanıyorum genelde, kasanın portları üstte olduğu için raftan ötürü genelde kullanılamıyor o yüzden ona büyük başlı kablolar takamıyorum. Anakart üstündeki bazı portları da kabloların kalınlığı sebebiyle kullanamıyorum yuva zorlanmasın diye bu nedenle USB çoklayıcı alarak rahat edeceğimi düşünerekten 150 TL'yi çok geçmeyen bir çoklayıcı önerisi istiyorum. Klavye, fare, USB gibi ıvır zıvır şeyler takarım muhtemelen. İnternette typce C üzerinden çoklayıcı sunan bazı modeller gördüm ancak sağlamlığından emin değilim, link ekleyeceğim. Type-C portu da var yani anakart üzerinde ona göre de öneri verebilirsiniz.

Bir de yukarıdaki ürün macOS uyumlu diyor, Windows'ta kullanıyorum diyene hiç rastlamadım. Çalışmama ihtimali var mı?
Attığınız ürünü alabilirsiniz hem görünüşü hoş hemde kaliteli bir ürüne benziyor.Hocam MacOS'ta çalışma ihtimaline bakınca büyük ihtimal attığınız çoklayıcı MacOS'ta çalışır A101'de satılan 35 TL'lik çoklayıcı MacOS'ta çalışmıştı. (Acil çoklayıcıya ihtiyacım olduğu için A101'den almıştım.)

Olur da diyelim çalışmadı en azından Amazon sayesinde iade edebilirim diye düşünüyorum. Başka önerisi olan var mı?
Daha uygun fiyatlı şu ürünler var:
Maxgo markasının Sata To USB kablosunu kullandım kötü bir malzeme değildi.

Olur da diyelim çalışmadı en azından Amazon sayesinde iade edebilirim diye düşünüyorum. Başka önerisi olan var mı?
Bu fiyatta en kralı bile USB 2.0 olacağı için performans farkı olmaz, malzeme kalitesi olarak da attığın ürün fazlasıyla iyi görünüyor. Yorumları da gayet iyi.
Bütçe arttırılabilirse aşağıdaki ürün alınabilir, 3.0 destekliyor.

Arttıramazsan attığını alabilirsin.

O piranha çabuk bozuluyor. Hocam, bütçeyi 300 civarına çıkartabilirsen kaliteli bir ürün öneririm.
Ben MacOS için Hocamızın istediğini zannetim Piranha üzerinden MacOS desteği ile ilgili farazi bir örnek verdim.

Daha uygun fiyatlı şu ürünler var:
Maxgo markasının Sata To USB kablosunu kullandım kötü bir malzeme değildi.
Bu fiyatta en kralı bile USB 2.0 olacağı için performans farkı olmaz, malzeme kalitesi olarak da attığın ürün fazlasıyla iyi görünüyor. Yorumları da gayet iyi.
Bütçe arttırılabilirse aşağıdaki ürün alınabilir, 3.0 destekliyor.

Arttıramazsan attığını alabilirsin.
Ürün arabirimi USB 3.0 gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı