Uygun fiyatlı VDSL Modem tavsiyesi

Daha fazla  
Yakın tarihte TürkNet'e geçeceğim. TürkNet'in sattığı modem 350 TL fakat ben o kadar para vermek açıkçası istemiyorum.
Piyasada çok daha uygun fiyata sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim VDSL modem tavsiyelerinizi bekliyorum. Wi-Fi kapsama alanı çok da mühim değil benim için. Zaten 1+1 evde oturuyorum ve çoğu zaman kablolu olarak kullanıyorum interneti.

TP-Link TD-W9960 şu an Hepsiburada sitesinde 247 ₺. Benimde kullandığım cihaz.

Edit: Başka yerlerde 220´ye kadar düşmüş. Ben aldığım zaman 300´ün üzerindeydi.

Ben bundan 10 yıl kadar önce Türk telekomun vermiş olduğu vdsl2 modemi kullanıyorum. Bağlantımda her hangi bir sorun yok. Ara sıra wifi de kopmalar ve yavaşlıklar oluyor. Ancak kablolu kullanımda hiçbir sıkıntı yok. Sanırım modem eskidiği için böyle. Uygun fiyatlı bir vdsl2 destekli modem alabilirsin. Sıkıntı olacağını sanmam.

Yakın tarihte TürkNet'e geçeceğim. TürkNet'in sattığı modem 350 TL fakat ben o kadar para vermek açıkçası istemiyorum.
Piyasada çok daha uygun fiyata sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim VDSL modem tavsiyelerinizi bekliyorum. Wi-Fi kapsama alanı çok da mühim değil benim için. Zaten 1+1 evde oturuyorum ve çoğu zaman kablolu olarak kullanıyorum interneti.
Asus modem tavsiye ederim. Zaten sattığı o marka kaliteli bir modem. 1 Ay ücretsiz ben 1 ay ücretsiz siz kullanabilirsiniz. Lütfen bu kod ile başvuru yapın. "NYF17YQ71SYJ" İstanbul ümraniyede kullanıyorum. Memnunum adım onur k.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı