En uygun fiyatlı VDSL modem tavsiyesi

VERBİDON

Kilopat
Yer
Osmaniye ve Hatay Erzin
Herkese iyi günler. İki gün önce TürkNet VDSL paketine geçiş yaptım. Şu an kullandığım modem Turkcell'e ait olduğu için geri iade edeceğim. Sizden ricam bulabileceğiniz en uygun fiyatlı F/P VDSL modem tavsiyeleriniz.

Ben TP-Link VR300 modemi kullanıyorum. Sinyal gücü çok iyi değil fakat bunun haricinde sıkıntısız modem. Toplamda 4 anteni var ama 2 adeti 5 GHz 2 adeti 2.4 Ghz için. Ben sadece 2.4 kullandığım için yetersiz kalıyor. Evimde dubleks olduğu için orta kata router kardeşi WR940N'i aldım üst kata interneti kablo ile aktaracağım gelince.

Fiyatı 268 TL. 4-5 modem daha var bu fiyatlarda fakat anten gücü olarak bu daha iyi gibi. Hepsiburada'da mevcut biraz dikkatli araştırmayla güzel modem bulunur.

İkinci el ile ilgili araştırma yaparken modemlerin kullanımdan dolayı eskidiği ve arızalar çıkarttığı yönünde çok fazla yorum gördüm. Bende sıfır almaya karar verdim. 250 TL'yi geçmeyecek önerileri bekliyorum.

250 TL'ye 0 alabileceğiniz bir modem yok. Ayrıca onun da çözümü şu; modemin arkasına baktığınızda sarımsı duruyorsa o modem çok kullanılmış,yıpranmış anlamına geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı