Uygun HDMI'dan VGA'ya Dönüştürücü

furkan15963

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HDMI monitörüm nedenini bilmediğim şekilde bozuldu. Yeni güzel HDMI monitör alana kadar eski VGA monitörümü kullanmam gerekecek.
HDMI monitörümü garantiye gönderdiğimde yüksek voltaj bahanesi ile garanti kapsam dışında olduğu için geri iade edildi.
Neden masaüstü katagorisine açtın diye soracak olursanız diye hemen cevaplayım masaüstü PC 'm VGA çıkışında temasızlık olduğu için görüntü sık sık gidip geliyor. Onun için HDMI 'yı VGA 'ya çeviren dönüştürücü lazım.

Bütce 50 TL, 50 TL 'yide geçebilir sıkıntı değil ama o arada olursa memnun olurum.

Katagori seçimim yanlış olduysa özür dilerim. Burasını mantıklı buldum.

@Silinen üye senin önerdiklerinde 3,5mm jack çıkışı yok. Ben bunu kullanıyorum gayette memnunum : Hdmı To Vga Dönüştürücü Çevirici Converter +ses GittiGidiyor'da 123356414

Ayrıca bence hepsinin yaptığı iş temel olarak aynı herhangi bir kalite farkı olduğunu düşünmüyorum.
Diğer ürünlerin ses çıkışı olmadığını biliyorum. Ama 19 TL 'den görünce ses fark etmeye bilir olmasa da olur dedim.
Benim için kalite ve uzun ömür önemli. Gittigidiyor tehlikeli bir site değil havuz sistemi var. Beğenmessem iade ederim.

Vatan 'da ise görerek, elden, nakit fiyata almak var. Test ederim olmassa geri iade de fazla zorluk çekeceğimi sanmıyorum. Hem Vatan 'ın bir artısı stoktan, kendileri satıyorlar.

Gittigidiyor ise kullanıcıların sattığı bir sistem. Onun için tehlikeli birine denk gelmek istemiyorum.

Sizin öneriniz nedir ?
Fazla paraya Vatan mı ?
Yoksa Uygun fiyata Gittigidiyor mu ?

Ben yine gittigidiyor diyorum çünkü Vatandaki ürün bir problem çıkarmazsa geri vermeyeceksiniz, üstelik bana göre boşuna fazladan para vermiş olacaksınız. Ama gittigidiyordan alırsanız bozuk olursa geri gönderirsiniz çalışıyor ise de Vatandakinden daha uygun bir fiyata sahip olacaksınız. Bence vaktiniz varsa aliexpress.com dan alın 2 dolara.

HDMI Male to VGA Converter Adapter With Audio USB Cable 1080P for PC-in HDMI from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

Vatanı veya başka bir fiirmayı tercih edin, gitti gidiyor kullanıcı tanımlı satış yapar. Ve herhangi bir bozukluk çıktığında geri yolladığınız takdirde tekrardan kargo parası ödersiniz. Para iadesi yapmaz ve yenisini yollar ise bir daha ödersiniz, vatandan pahalıya gelir. Riske gerek yok.

Son düzenleme:
Ben yine gittigidiyor diyorum çünkü Vatandaki ürün bir problem çıkarmazsa geri vermeyeceksiniz, üstelik bana göre boşuna fazladan para vermiş olacaksınız. Ama gittigidiyordan alırsanız bozuk olursa geri gönderirsiniz çalışıyor ise de Vatandakinden daha uygun bir fiyata sahip olacaksınız. Bence vaktiniz varsa aliexpress.com dan alın 2 dolara.

HDMI Male to VGA Converter Adapter With Audio USB Cable 1080P for PC-in HDMI from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
Bende bir tane dönüştürücü vardı. O çalışmıyordu. Frekans ayarından olduğu söylendi. Gittigidiyor 'daki ürün görüntü veriyor mu ? Çalışmamazlık yapar mı ? Tam aldığın ürün verdiğin link de ki ürün mü ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı