Uygun ve güvenilir Minecraft satan site önerisi

Eki Görüntüle 1667414

burada yinelenen ödemeyi sürdür diyor şuan kapalı mı?
Hocam Game Pass aldığınız sayfadan microsoft hesabınıza girin. (Sağ üstten) Oradan Game Pass üyeliğinizin altında yönet var basın ona. Sonra orada aboneliği iptal et tuşuna basın.
1676316251817.png

Hocam Game Pass aldığınız sayfadan microsoft hesabınıza girin. (Sağ üstten) Oradan Game Pass üyeliğinizin altında yönet var basın ona. Sonra orada aboneliği iptal et tuşuna basın.
Eki Görüntüle 1667418
Hocam ikinizinde cevapları yanlış. Ödemeleri yönet kısmından yinelenen ödemeyi kapata basıp onayladım ve 1 ay sonra ücretlendirilmeyeceğimi gördüm sorunu bu şekilde çözdüm.

@kpase @Yuspro bulacağım Premium hesap 30 TL ve ona yakın ise Game Pass alacağım. Peki ben gamepasi aldığımda 30 günlük oluyor değil mi tam bir ay sonra tekrar 30 lira kesilir mi?

Evet sunucularda banı olmayan 3 ay garantisi olan hesap 30 TL ben de ona vereceğim parayla kendi Microsoft hesabımdan alacağım çok teşekkür ederim.
1 aylık Game Pass alın kafanız rahat olsun. Çoğu hesap çalıntı oluyor.

Hocam ikinizinde cevapları yanlış. Ödemeleri yönet kısmından yinelenen ödemeyi kapata basıp onayladım ve 1 ay sonra ücretlendirilmeyeceğimi gördüm sorunu bu şekilde çözdüm.
İlk ay bedava gibi bir kapmanya var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı