Güvenilir telefon satan site önerisi

Arda.şen

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: RX 6750 XT OC Edition 12GB
İşlemci: İntel core i5 10
Anakart: Asus b660m-e d4
RAM: 32 GB
SSD: 970 EVO Plus NVMe M.2 1TB
Meslek
Öğrenci
Apple telefon almak istiyorum ucuza ve güvenilir telefon satan siteleri yazarsınız sevinirim. Sipariş ettiğimde elime hıyar ulaşmasın istiyorum da :D

Amazon, Hepsiburada'dan ufak bir araştırmayla gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Trendyol'dan alırken detaylı bir araştırma yapın.
n11'i boşverin.

Ha! Ben internetten alamam 3-4 bin lira zarara gireyim gözümün gördüğünü alayım derseniz teknoloji mağazalarına gidebilirsiniz ama şu devirde ve ekonomide tavsiye etmem.

Amazon, Hepsiburada'dan ufak bir araştırmayla gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Trendyol'dan alırken detaylı bir araştırma yapın.
n11'i boşverin.

Ha! Ben internetten alamam 3-4 bin lira zarara gireyim gözümün gördüğünü alayım derseniz teknoloji mağazalarına gidebilirsiniz ama şu devirde ve ekonomide tavsiye etmem.
Hocam. Amazon'u bilemem ama bu Hepsiburada, Trendyol, n11 gibi yerler önüne gelenle mağaza sözleşmesi yapmaya başlamış. Ben hepsiburada'dan Flash disk aldım. Sahte ürün gönderdiler. Cep tel aldım. Faturasız gönderdiler. Defalarca istememe rağmen fatura gönderilmedi. IMEI numarası klonlanmış çıktı. Telefon elimizde patladı.

Başka biri buraya konu açmış. n11'den telefon almış. Kutusundaki ve faturadaki IMEI numarası ile telefondaki farklı. Adama uyarı gitmiş. IMEI numaranız klonlandı. Telefonunuz kapatılacak şeklinde.

Bence kurumsal mağazalara gidip almasında fayda var. Özellikle Teknosa ürün alma aşamasında aklınıza gelmeyecek indirim yapıyorlar.

Hocam. Amazon'u bilemem ama bu Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi yerler önüne gelenle mağaza sözleşmesi yapmaya başlamış. Ben Hepsiburada'dan Flash disk aldım. Sahte ürün gönderdiler. Cep tel aldım. Faturasız gönderdiler. Defalarca istememe rağmen fatura gönderilmedi. IMEI numarası klonlanmış çıktı. Telefon elimizde patladı.

Başka biri buraya konu açmış. N11'den telefon almış. Kutusundaki ve faturadaki IMEI numarası ile telefondaki farklı. Adama uyarı gitmiş. IMEI numaranız klonlandı. Telefonunuz kapatılacak şeklinde.

Bence kurumsal mağazalara gidip almasında fayda var. Özellikle Teknosa ürün alma aşamasında aklınıza gelmeyecek indirim yapıyorlar.

Satıcı bakıp alın. Bazı ürünleri Trendyol kendisi satıyor. Bazı ürünleri de sözleşmeli satıcılar satıyor.

Satıcısı Trendyol yada Hepsiburada ise alınır. Onun dışında Vatan, Mediamarkt vs gibi yerlerden alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı