Uyguna beyaz eşya nereden bulunur?

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. 1 seneye kadar evlenmeyi düşünüyorum, adam gibi bir iş bulabilirsem tabii. Beyaz eşya paketleri öneriniz var mı? Veya nereden alınır. İkinci el demeyin tabii ki. Çeyiz paketleri vs. oluyormuş sanırım?

Yok hocam öyle değil. Vestel, Arçelik vs. hangisinden daha uyguna bulurum böyle paket halinde satıyorlar ya.

Ya üstte @MisafirTerliği34 yazmış fakat ben de eklemeden edemeyeceğim. İkitelli Osb'de mağazada satılan, teşhir ürünler oluyor. Genellikle çalıştırmıyorlar ya da nakliye esnasında ufak tefek darbe alıyorlar. Bunların fiyatları çok düşük kalıyor. Bir düşünün derim.

Biz 2021 Haziran ayında bayağı gezdik. Vestel'de 3'lü paket vardı. (Bulaşık makinası, çamaşır makinası ve buzdolabı) MediaMarkt'a da indirim vardı 5000'e LG'nin çok güzel bir akıllı kumandalı Android TV'si vardı. İkisi o zamanlar 17000 civarı fiyata geliyordu şimdi kim bilir ne kadar olmuştur...
Bir de Arçelik'te televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı seti vardı. Yanlış bilmiyorsam bunlar özelleştirilebiliyor. Özelleştirildiği zaman da fiyat avantajı azalıyor. Biz özelleştirip 14000 civarına ortalama bir şey almıştık. Arçelik ürünlerinin Vestel ürünlerinden daha kaliteli olduğu düşüncesindeyim ama Türk firmalarını destek anlamında pek beğenmediğim için önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı