Uyguna CS:GO Prime hesap nereden alınır?

Serial_Counter

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uygun fiyatlı CS:GO Prime hesabı arıyorum. Sizce ömür boyu bende kalabileceği şekilde uygun fiyata tercihen hiç kullanılmamış CD key olarak nereden bulabilirim?

Merhaba arkadaşlar. Uygun fiyatlı CS:GO Prime hesabı arıyorum. Sizce ömür boyu bende kalabileceği şekilde uygun fiyata tercihen hiç kullanılmamış CD key olarak nereden bulabilirim?

Benim kullanmadığım bir hesabım var. Yıllar önce kardeşimle beraber oynarız diye onun hesaba hediye göndermiştim. Çok az oynadım orada. Yanlış hatırlamıyorsam kutu da vardı envanterde. Steam hesabına yükleme yapmak gerektiği için satamamıştım.

Hesabımı Steam Guard aktifken bile çalmışlardı. Mail adresi filan değişmiş her şeyini anında değiştirmişlerdi. Oyun aldığıma dair banka hesabımdan 1 dekont göstermem ile hesabı geri aldım destek yardımıyla. Arkadaşların dediği gibi ucuza alayım derken elindekinden olma. İmkanın varsa al yoksa ücretsiz hesap açıp faceit filan oynayabilirsin.

GameSatış, İtemsatış gibi sitelerden satın alabilirsiniz. Benim önerim, 250 TL vererek kendi hesabınıza almanızdır. Oyun sonu düşen eşyalarla parasını çıkartabilirsiniz ve hesabı geri alma riskleri var. Boşu boşuna riske girmeyin derim, kendi hesabınıza satın alın.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Sanırım ücretsiz hesap + FACEIT şeklinde devam edeceğim. Dediğiniz gibi hesabın geri alınma ihtimali olabilir riske atmaya gerek yok. En kötü 1 yıla staj paramla alırım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı