Uyku Açmak ve Enerejili Olmak İçin Kahve Önerisi

DiamondBullets06

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Selamün Aleyküm. Sınava az bir süre kaldı ve kolay ulaşabileceğim kahve önerinizi bekliyorum. Pek fazla anlamam kahveden. Yardımcı olursanız mutlu olurum. :)

Eğer ağır bir şeyler istemiyorsanız Latte içebilirsiniz. Biraz ağır olsun diyorsanız 2'si 1 arada veya 3'ü 1 arada içebilirsiniz. Eğer soğuk bir şeyler istiyorsanız Bim'de satılan VIP soğuk latte var onu soğuk sütle karıştırıp içebilirsiniz.

Yahu kahveyi suyu geçtim yasal ve bulabileceğimiz bir uyarıcı bilen varsa yazsın da sabahlarken yüksek performansta kalabileyim.

Sınava çalışmak için kahve içmek çok tehlikeli olabilir diye düşünüyorum. Çünkü evet uyutmuyor ama beyni dağıtıyor ve odaklanmayı zorlaştırıyor.
Onun yerine elma yiyebilirsiniz. Süper uyku açıyor.
Ama kahve içerim ben yine de derseniz Jacobs'un kahveleri asla uyutmuyor. Hele ki sütsüz içerseniz.

Bir saat sonra etkisini bitiriyor hocam sanki...
Eğer ağır bir şeyler istemiyorsanız Latte içebilirsiniz. Biraz ağır olsun diyorsanız 2'si 1 arada veya 3'ü 1 arada içebilirsiniz. Eğer soğuk bir şeyler istiyorsanız Bim'de satılan VIP soğuk latte var onu soğuk sütle karıştırıp içebilirsiniz.
Bir seferinde zift gibi bir kahve içmiştim. Filtre herhalde. O tarz bir şey fena olmaz. Nerede bulabilirim?
Acı kahve için. Uykunuz açılır. Uyanık kalmak için hareket edebilirsiniz mesela.😀
Biraz hareket gerçekten iyi geliyor. Ama kısa sürede etkisini yitiriyor. :D
Nescafe classic öneriyorum.
Deneyeceğim hocam.

Geri
Yukarı