Uyku modu sorunu

mert ertuğ

Centipat
Arkadaşlar merhaba her şeyi denedim bir BIOS kaldı onu da az sonra deneyeceğim. Ama bakın ben laptopuma format attım keşke atmasaydım.
PC ekran katladığımda veya kapat komutu verdiğimde kapanmıyor.
Açık kalıyor fanlar çalışıyor güncellemeleri yaptım.
Hazırda beklet demeyin onu da yaptım evet düzeliyor sonra yeniden başlıyor. Yani 1 2 saat içinde Windows içinde sadece adam gibi sorun gidericisi işe yarıyor o da belli süre oluyor anlamadım. BIOS yapacağım şimdi en son çare bilgisayarcıya soracağım ama anlamadım yani bu nasıl bir olaydır ya.
Vallaha laptoptan soğudum artık tuşa basıp kapamaktan. Anca öyle kapanıyor.

Bakın sorun gidericisi hep bu sorunları buluyor;
Ek Açıklama 2020-04-18 043252.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun işlemci boost frekansını (5GHz) yükseltince bende de benzer sorun oluşuyor. Ekran görüntüsü gidiyor ama laptop uykuya geçmiyor, normal şekilde çalışmaya devam ediyor. Standart hızına çektiğimde uykuda, kapanmada problem kalmıyor. Bu şekilde bir oc yaptıysanız sorun ondandır. Yoksa bilgisayarda bir yazılım düzgün çalışmıyordur. Servis halleder. Buradan da belki yardımcı olan olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı