Çözüldü Uyku modu sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda CoD Warzone'u indiriyorum fakat 3 gündür hep indirmeyi durduruyor kendini uyku moduna alıyor bunu nasıl engellerim? Güç seçeneklerinden yaptım fakat tekrar yaşadım hangi ayarı yapmalıyım CoD Warzone'i indirmesi için.

Çözüm
Hocam nasıl yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok portable olanı açtım ve karşıma geldi ve hangisine tıklayacağımı bilmiyorum.
Hocam adım adım gösterdim yine de anlamadıysanız "Please don't sleep" kısmına geldikten sonra Zamanlayıcının olduğu yerden Network kısmına geliyorsunuz "Kullan" tikini işaretliyorsunuz bu kadar.
Oyun için yapıyorsanız,
1615756094170.png

1615756177538.png

Windows tuşu + L yaparsan oturumunu kapatıyor ama yüklemeye devam ediyor. (!)
Hocam artık ironi yapmasanız, komik değil çünkü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    40,7 KB · Görüntüleme: 11
Hocam nasıl yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok portable olanı açtım ve karşıma geldi ve hangisine tıklayacağımı bilmiyorum.
Hocam adım adım gösterdim yine de anlamadıysanız "Please don't sleep" kısmına geldikten sonra Zamanlayıcının olduğu yerden Network kısmına geliyorsunuz "Kullan" tikini işaretliyorsunuz bu kadar.

Çözüm
1. Adım: Ayarlardan Sistem kısmına gir.

Ekran görüntüsü 2021-03-15 001033.png
2. Adım: Güç ve Uyku kısmına girip oradan görselde ki gibi hepsini hiç bir zaman yap. (!)
Ekran görüntüsü 2021-03-15 001319.png

Yaptım hocam teşekkürler.
Benim gösterdiğim daha iyi çünkü istediğin zaman değiştirebiliyordun öyle program falan yüklemene gerek yoktu senin kararın yapacak bir şey yok. Kısacası (boşuna hafızanı yedin).

1. Adım: Ayarlardan Sistem kısmına gir.

Eki Görüntüle 922699 2. Adım: Güç ve Uyku kısmına girip oradan görselde ki gibi hepsini hiç bir zaman yap. (!)Eki Görüntüle 922712

Benim gösterdiğim daha iyi çünkü istediğin zaman değiştirebiliyordun öyle program falan yüklemene gerek yoktu senin kararın yapacak bir şey yok. Kısacası (boşuna hafızanı yedin).
Program 220 Kilobayt hâlâ hafıza yemekten bahsediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı