Uyku Modundan sonra ekrana görüntü gelmiyor

Reqi

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 1903 sürümü yüklü. Uyku modundan çıkınca görüntü gelmiyor, restart atmak zorunda kalıyorum. Kısa süre, uzun süre uykuda kalması fark etmiyor. Güç ayarlarım yüksek performans'ta fakat dengeli kısmında da aynı sorun var. Sorun ne olabilir?

BIOS'dan restore defaults yapmayı dener misin? BIOS - Save & Exit kısmında olur genelde.

Evet, ayarlar direkt sıfırlanacak. Aynı zamanda Nvidia kart kullanıyorsan Nvidia, AMD kullanıyorsan AMD panelinden de ekran kartı performans ayarlarını varsayılana döndürür müsün?
Bios ayarlarını sıfırladım ama sorun devam etmekte. Nvidia kullanıyorum nereden sıfırlayacam ?

Masaüstüne sağ tıklayın, "Nvidia Denetim Masası"'na girin, "3D Ayarların "Yönetilmesi" adında bir sekme var, orada göreceksiniz, "Geri Yükle." yazıyor. Hiç umudum yok, bence düzelmeyecek ama denemeye değer. Çok rahatsız ediyorsa format atmanızı önereceğim.

Masaüstüne sağ tıklayın, "Nvidia Denetim Masası"'na girin, "3D Ayarların "Yönetilmesi" adında bir sekme var, orada göreceksiniz, "Geri Yükle." yazıyor. Hiç umudum yok, bence düzelmeyecek ama denemeye değer. Çok rahatsız ediyorsa format atmanızı önereceğim.
Hızlı başlatmayı aç olayını aktif ettim şimdi açılmaya başladı..
Adsız.png

Geri
Yukarı