Uyku Modundan sonra ekrana görüntü gelmiyor

Çok sinir edici bişey. Benim de başıma geldi, chipset sürücüsü ve Rapid storage sürücülerini yüklendikten sonra düzeldi.

Chipsetten kastınız ne acaba? Ben de format attım daha sonra bilgisayar uyku modundan çıkamıyor acılıyor ama görüntü yok. Anakart sürücüleri Win 7 için CD vardı ama şu an Win 10 Pro var CD artık kulanılamıyor. Ekran kartını güncelledim ama nafile tüm güç ayarlarını denedim gene olmuyor uyku moduna gecerse 2 kere reset atmadan ekrana görüntü gelmiyor.

Chipsetten kastınız ne acaba? Ben de format attım daha sonra bilgisayar uyku modundan çıkamıyor acılıyor ama görüntü yok. Anakart sürücüleri Win 7 için CD vardı ama şu an Win 10 Pro var CD artık kulanılamıyor. Ekran kartını güncelledim ama nafile tüm güç ayarlarını denedim gene olmuyor uyku moduna gecerse 2 kere reset atmadan ekrana görüntü gelmiyor.

İşlemcinin chipset sürücüleri oluyor. Benim sorun ekran kartının yazılımsal probleminden kaynaklanıyormuş ilerleyen zamanlarda düzeldi. Kullandığınız sistemin özelliklerini yazarsanız belki daha iyi yardımcı oluruz.

w10 aynı sorun bende de var w10 marifeti. Normalde uyku moduna geçiyor sonra çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor. Dün formatladım bilgisayarımı normalde uyku modundan çıkıyordu. Güncellemelerden sora bu hale geldi ? Muhtemel w10 ayarlarında bir yerden düzeltiliyordur. Yada yeni bir güncellemede düzletilecektir inşaAllah.....

Yeni konular

Geri
Yukarı