Uyumaktan sıkılıyorum

Berkizmirr

Decapat
Daha fazla  
Evet aynen 2 saat sonra uyuyacağım ama sıkılıyorum ve benim uykularım 3 4 saat gibi geçiyor deliksiz uyuyamıyorum bilmem anlatabildimmi. Bazıları uyuduğunu hissetmez ancak ben hissediyorum.

Sanırım demek istediğini anladım bende bu aralar öyleyim saçma sapan uyanıp uyanıp tekrar uyuyorum ve dediğin gibi uyuduğumu hissediyorum bazen.
İçim çok daraldiğinda daha çok oluyor uyumaktan sıkılıyorum sanki dediğin gibi.

Sanırım demek istediğini anladım bende bu aralar öyleyim saçma sapan uyanıp uyanıp tekrar uyuyorum ve dediğin gibi uyuduğumu hissediyorum bazen.
İçim çok daraldiğinda daha çok oluyor uyumaktan sıkılıyorum sanki dediğin gibi.

Yalnız olmadığıma sevindim umarım atlatırız.

Çok nadir oluyor durduk yere eğer canımı çok sıkacak bir durum olursa genelde yaşıyorum bence senin de canını sıkan birseyler var veya hayattaki aynı rutinlerden sıkıldın.

Üniversite sınavına hazırlanıyorum ondan mı bilemedim.
Bilmiyorum o da olabilir fakat bazen yatmadan önce fazla düşünmek de buna sebep olabiliyor hayatı boş yere yaşadığını herseyin boş olduğunu düşünmeye başlıyorsun bazen yada 7. Sınıfta yasadigin o utanç verici olay 😄

Benim beynim de benzer çalışıyor. Uyumaktan ve yemek yemekten sıkılıyor. Ancak uyandığımda ve yemek bittiğinde mutlu olan sonuç odaklı biriyim. Gözlemleyebildiğim yenilebilecek ilk cismi ağzıma sokarım ve vücudumun tamamını kaplayabilecek herhangi bir şeyin üzerine yatarım. Medikal olarak nasıl sorunlarla karşılaşırsın bilemem-zira bünyeyi derinden etkileyen bir durum- ama psikolojik olarak kesinlikle normal olduğuna inanıyorum. Tamamen beyninin ne kadar aktif çalıştığıyla alakalı. Belki sınavdan dolayı böyle olmuş olabilir. Bir proje üzerinde çalıştığımda benim de uyumak isteğim sıfırlanıyor.

Benim beynim de benzer çalışıyor. Uyumaktan ve yemek yemekten sıkılıyor. Ancak uyandığımda ve yemek bittiğinde mutlu olan sonuç odaklı biriyim. Gözlemleyebildiğim yenilebilecek ilk cismi ağzıma sokarım ve vücudumun tamamını kaplayabilecek herhangi bir şeyin üzerine yatarım. Medikal olarak nasıl sorunlarla karşılaşırsın bilemem-zira bünyeyi derinden etkileyen bir durum- ama psikolojik olarak kesinlikle normal olduğuna inanıyorum. Tamamen beyninin ne kadar aktif çalıştığıyla alakalı. Belki sınavdan dolayı böyle olmuş olabilir. Bir proje üzerinde çalıştığımda benim de uyumak isteğim sıfırlanıyor.

Evet 6 saat yatakta döndüm durdum uyuyamadım tabii ki yorumunuz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı