Uyumaya korkuyorum

S4celik

Kilopat
Daha fazla  
Panik atak olabilir mi? Resmen uyursam yarın ya uyanamazsam diye korkuyorum. Heralde beyin kanaması geçiriyorum falan diyorum. Ağlayacaktım resmen. Saat 4de çok kötüydüm. Şimdi daha iyiyim. Tansiyonum 13-8 çıktı ve sürekli tuvalete gidiyorum. Bu hafta benim için hayatımın en stresli haftasıydı diyebilirim, acaba bu yüzden mi böyle oldu. Hayatımın en kötü anıydı, resmen ölümün kıyısında gibi hissettim kendimi hiç bir sebep yokken. Şu an daha iyi olsam bile sabaha kadar uyumamayı tercih ederim. Umarım böyle bi olay tekrarlamaz.

Panik atak olduğunu zannetmiyorum. Farklı bir durum var gibi. Yaşın 18 altındaysa olabilecek şeyler veya yakın zamanda moral bozucu çok şey veya büyük bir şey yaşadıysan etkisinde kalmış olabilirsin.
18 üstü isen bir psikoloğa danışmanda yarar var. Sürekli olan bir durum ise danışman gerekir.
Hormonal bir sorun da altından çıkabilir bilinmez kontroller yapılmadan doktor seni yönlendirecektir.

Panik atak olabilir mi? Resmen uyursam yarın ya uyanamazsam diye korkuyorum. Heralde beyin kanaması geçiriyorum falan diyorum. Ağlayacaktım resmen. Saat 4de çok kötüydüm. Şimdi daha iyiyim. Tansiyonum 13-8 çıktı ve sürekli tuvalete gidiyorum. Bu hafta benim için hayatımın en stresli haftasıydı diyebilirim, acaba bu yüzden mi böyle oldu. Hayatımın en kötü anıydı, resmen ölümün kıyısında gibi hissettim kendimi hiç bir sebep yokken. Şu an daha iyi olsam bile sabaha kadar uyumamayı tercih ederim. Umarım böyle bi olay tekrarlamaz.

Bu kadar üst seviye normal bir şey değil. Bende doktora gittim senin gibiydim. Kesinlikle doktora gitmen lazım. Psikiyatriste git, kısa süreli ilaç kullanmadan fayda var...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı