Uyurken tuhaf sesler çıkarıyorum

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bunun benim uykuma zararı yok uyandığım da hatırlamıyorum genelde ama gece uyurken oda arkadaşım ııııı diye bir ses çıkardığımı söylüyor bazı geceler çok şiddetli bazı geceler az çıkarıyormuşum ama her gece yapıyormuşum. Oda arkadaşımı rahatsız ediyor bu durum bu sesi çıkarmayı nasıl engelleyebilirim? Veya bu bir hastalık mı nedir?

Arkadaşlar bunun benim uykuma zararı yok uyandığım da hatırlamıyorum genelde ama gece uyurken oda arkadaşım ııııı diye bir ses çıkardığımı söylüyor bazı geceler çok şiddetli bazı geceler az çıkarıyormuşum ama her gece yapıyormuşum. Oda arkadaşımı rahatsız ediyor bu durum bu sesi çıkarmayı nasıl engelleyebilirim? Veya bu bir hastalık mı nedir?
Rüya görüyor olabilirsiniz.

Aşırı normal. Annem ve ben arada sırada sayıklıyoruz, Almanya'dan kuzenim geldi bizde kaldı gece kalktı uyurgezerdi bir şeyler dedi uyudu. Bir hafta önce kuzenimde kaldım o da sayıkladı. Gayet normal bir şey sayıklamak ses çıkarmak, arkadaşınızdan özür dileyin ve yapabilecek bir şeyinizin olmadığını söyleyin. Çok sıkıntı olursa doktorla görüşün.

Rüya görüyor olabilirsiniz.
zaten görüyorum ama her rüya gören bu sesimi çıkarıyor ? üstelik baya uzun sürüyor bu
Aşırı normal. Annem ve ben arada sırada sayıklıyoruz, Almanya'dan kuzenim geldi bizde kaldı gece kalktı uyurgezerdi bir şeyler dedi uyudu. Bir hafta önce kuzenimde kaldım o da sayıkladı. Gayet normal bir şey sayıklamak ses çıkarmak, arkadaşınızdan özür dileyin ve yapabilecek bir şeyinizin olmadığını söyleyin. Çok sıkıntı olursa doktorla görüşün.

Ya sayıklamak değil benimki uzun ııııı sesi çıkarıyorum bayağı uzun sürüyor ve küçüklüğümden beri bu var oda arkadaşım rahatsız olana kadar çözmek veya üstüne düşünmem gerekmedi

Zaten görüyorum ama her rüya gören bu sesimi çıkarıyor? Üstelik bayağı uzun sürüyor bu.

Ya sayıklamak değil benimki uzu ııııı sesi çıkarıyorum bayağı uzun sürüyor ve küçüklüğümden beri bu var oda arkadaşım rahatsız olana kadar çözmek veya üstüne düşünmem gerekmedi.

Sayıklamak dediğime bakmayın bende sizin ııııııı demenizi kastettim.

Yorgunluktan olabilir mi? Mesela eğer çalışıyorsanız eklem ağrısı vs. çekiyorsanız da olabilir aslında.

16 yaşındayım ne kadar yorgun olabilirim ki gün içinde ve bu durum 7, 8 yaşımdan beri var ama dediğin doğru olabilir çünkü genellikle kafama bir şeyi taktığımda daha çok ııı lıyorum uyurken.

Bu durum çok karmaşık. Abimde vardı ve çok sesliydi. Hatta köyde dayımlarda kaldığımız bir gece dayım tüm ev halkını ayı geldi diye kaldırmıştı:D. Ama nedense son 4 yıldır yok ve kendiliğinden geçti. Son 4 yıldır yok dediğime bakmayın yok ama çok uzun süre vardı bu olay.

Geri
Yukarı