Uyuz ve kaşıntı

sametw.60

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm uyuz olmuştum yeni yeni geçiyor afedersiniz testisim kaşınıyordu ve kaşıyordum doğal olarak fakat bir süre sonra sivilce gibi yumrular çıktı normal mi? Telaşlanmam gerekiyor mu şimdiden teşekkürler.

Kardeşim uyuz ilerlemiş sanırım ama dünyadaki tüm çareleri topla kolay kolay işe yaramaz ama sadeçe iki şey geçirir, evde el deyen ne varsa yıka ve banyo yaparken suya az bir şey kireç kat 10 kg su ya 100 gr kireç kesin sonuç verecektir. Ama denemeden önce sağlık hekimine başvur olası alarjik reaksiyon geçirebilirsin.

Kardeşim uyuz ilerlemiş sanırım ama dünyadaki tüm çareleri topla kolay kolay işe yaramaz ama sadeçe iki şey geçirir, evde el deyen ne varsa yıka ve banyo yaparken suya az bir şey kireç kat 10 kg su ya 100 gr kireç kesin sonuç verecektir. Ama denemeden önce sağlık hekimine başvur olası alarjik reaksiyon geçirebilirsin.

Uyuz ilacı kullandım neredeyse geçti ama testislerin kaşınması normal mi sivilce gibi küçük yumrular çıkması normal mi onu soruyorum.

Kardeşim ben bu uyuz illetini 1 seneden fazla yaşadım ne yaptıysam geçmedi katran bile sürdüm yarın sabah ilk iş kalk denize git vücudun yanarmış gibi oluyor ama anında geçiriyor başka yolu yok kwellada falan hikaye geçmiş olsun ilerlemiş bu arada o. Sivilce gibi gördüğün şeyler kırmızı kırmızı patlayınca su gibi akan şeyler yumurtaları sen dokundukça daha çok yayarsın.

Kardeşim ben bu uyuz illetini 1 seneden fazla yaşadım ne yaptıysam geçmedi katran bile sürdüm yarın sabah ilk iş kalk denize git vücudun yanarmış gibi oluyor ama anında geçiriyor başka yolu yok kwellada falan hikaye geçmiş olsun ilerlemiş bu arada o. Sivilce gibi gördüğün şeyler kırmızı kırmızı patlayınca su gibi akan şeyler yumurtaları sen dokundukça daha çok yayarsın.

Bende 1 ay falan oldu uyuz dediğim gibi 2 defa ilaç sürdüm geçti gececek yine süreceğim testisimdeki o geçer mi onu merak ettim kaşıyınca ortaya çıktı yoktu normalde.

Bende 1 ay falan oldu uyuz dediğim gibi 2 defa ilaç sürdüm geçti gececek yine süreceğim testisimdeki o geçer mi onu merak ettim kaşıyınca ortaya çıktı yoktu normalde.

Kanka kesinlikle kaşımak gibi bir hata yapma soğuk suyla duş al. Geçer ama uzun sürebilir dikkat edip yaymaman lazım denize gir. Denize gir. Denize gir.

Deniz meniz hikaye ne yaparsan yap geçmez çok zor kurtulmak.

Bir zaman sonra kaşıntın hafifleyecek doktora gitmeyeceksin sinirlerin bozulacak.

Avrupada olsan 1 tabletle iş bitiyor.

Burada ziver diye tablet var bir işe yaramıyor.

Temel sebebi yurt dışındna gelen pislikler.

Biz bu hastalıkları taa Kemal sunal film zamanları yenmiştik.

Geri kalmış ülkelerden gelenler tekrar başlattı.

BIzim cografyadan olmadigi icinde dirençli.

Deniz meniz hikaye ne yaparsan yap geçmez çok zor kurtulmak.

Bir zaman sonra kaşıntın hafifleyecek doktora gitmeyeceksin sinirlerin bozulacak.

Avrupa'da olsan 1 tabletle iş bitiyor.

Burada ziver diye tablet var bir işe yaramıyor.

Temel sebebi yurt dışındna gelen pislikler.

Biz bu hastalıkları TAA Kemal Sunal film zamanları yenmiştik.

Geri kalmış ülkelerden gelenler tekrar başlattı.

Bızim cografyadan olmadigi icinde dirençli.

Suriyelilerin ilk geldiği dönem çok yaygınlaşmıştı, hastaneler dolup taşıyordu. Biz geçiremedik bir türlü en son denize gittikten sonra geçti bizde.

Geri
Yukarı