Uzak durulması gereken markalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, burada uzak durulması gereken markaları sıralayacağım. Unuttuklarım olursa alta ekleyebilirsiniz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, platoon, Izoly, Reeder, Redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
SX6000 sorunlu mu?
Öyle biliyorum hocam. 256GB olanı öyle de 512 sorunsuz diye biliyordum, ama şu an SX6000 512G aşımı ağrıtabiliyor. Yazma hızı bir 150, bir 1500 çıkıyor, stabil değil.
Tam garantiye göndereceğim diyorum vaat edileni de geçiyor, tam "Sorun yok" diyorum 10 yıllık HDD oluyor :D

Tabii ben de şanssız olabilirim ama bu model revaçta iken Sosyal'de önerilmioyrdu.

Öyle biliyorum hocam. 256GB olanı öyle de 512 sorunsuz diye biliyordum, ama şu an SX6000 512G aşımı ağrıtabiliyor. Yazma hızı bir 150, bir 1500 çıkıyor, stabil değil.
Teşekkürler bilgilendirme için. Öğrenmiş oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam beyler hepsi en iyi markalar, benim hatam. Artık gereksiz büyümese mi acaba. 15 sayfa linç yedim 3 yıl yeter bana.

Amazon.com.tr üzerinde ürünü yurtdışı sitesinden sizin adresinize yollayan satıcılar. Bu gözler Amazon'un yurtdışından vergi dahil 500'e sattığı ürünü Türkiye sitesinde 700'e satan gördü -Kargo süresi aynıydı-.

Merhabalar, burada uzak durulması gereken markaları sıralayacağım. Unuttuklarım olursa alta ekleyebilirsiniz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, platoon, Izoly, Reeder, redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.

Sizin yazdığınız markalar haricinde kim bir kulaklığa 800-900 lira bir klavyeye 400-500 lira verebilir ki keşke bu işi fiyat bakımında da yorumlasaydınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı