Hadron-Rampage Marka Ekipman Deneyimleri ve Alınmaması Gereken Markalar

Selam! Bugün sizlere kullandığım bazı ekipmanlar hakkında bilgi vereceğim ve kendi görüş-incelemelerimi dile getireceğim.

Öncelikle Hadron ile başlayayım.

Fare için : Hadron G61 Renkli Işıklı Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Klavye için : HADRON Oyuncu Klavye Mekanik Gaming Hisli Işıklı Hd-828 | Trendyol

Kulaklık için : RAMPAGE SN-R1 OYUNCU MİKROFONLU KULAKLIK- (KIRMIZI/SİYAH) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Aldığım ilk haftada farenin sol tık basınca tuşun orada kalıp takıldığını gördüm. Bu kadar kaliteli ürün yapmaları ayrı güzel (!)
Babama yapması için verdiğim farenin ömrü biraz daha tükendikten sonra kullanmaya devam ettim. Sistemde çok fazla dosya silip bir şeyler indirdiğimden
format atma gereği duydum ve her zamanki gibi bildiğim şekilde format atmaya başladım dışarı çıkıp geldiğimde farenin aynı marka Hadron klavye ile beraber
kilitlenip uzun uzun uğraştırdı sağ olsun (yok diğer usb girişine tak yok bu usb girişine tak , diğer eski fare klavyeleri dene vs. zar zor çıkmıştım olaydan)

Kablosundaki sıkıntılar yüzünden oyun ortası donmalar vs. yaşıyordum. Fareye doğru gelen kabloyu bir kez sıkıca tutmadan bu donma düzelmiyordu ki
oyunumda takımdan dakikada yüzlerce küfür ve hakaret yiyordum. Oyundan soğuttu resmen sadece bir fare. Alalı 1 sene oldu tabii şimdi düzgünce çalışıyor.
Hayret etsekte bazen mucizeler olabiliyor!

Hadron marka klavye aynı şekilde kilitleniyordu ve kullanılmıyordu arada. Oynadığım oyunlarda pek kötü bir yanını görmedim kilitlenmesi dışında.

Rampage marka kulaklığa gelirsek genel olarak sorunları şunlar; sesin arada gitmemesi veya sesin cızırtılı vs. olması veya normalde çalışan usb portlarına takınca
bilgisayarın görmemesi-çalışmaması. Kısaca verdiğim paralar boşa gitmiş. Cahillik işte...

Tabii sizde aynı duruma düşmeyin diye alınmaması gereken bazı markaları listeledim;

1.Izoly
2.Turbox
3.Rampage (düşük bütçeler)
4.Everest
5.Genius
6.Gamepower
7.Gametech
8.Frisby
9.Gamemax
10.Rush
11.Hadron
12.Hi-Level (her ürünü değil bence)
13.James Donkey
14.Gamebooster
15.Wozlo
16.Power Boost

2 Tane Rampage klavye kullanmış biri olarak söylüyorum, ki ucuz olanlardan değil, bildiğiniz 400 TL bandından "çakma mekanik" klavyeler.

1 yılda bir klavyenin logosu soyulabilir mi ya? Bir malzeme bu kadar mı kalitesiz olur.

Blue Switch diye aldığım klavye 1 yıl içinde Red Switch'e döndü, ses çıkartmıyor.

2 Tane Rampage klavye kullanmış biri olarak söylüyorum, ki ucuz olanlardan değil, bildiğiniz 400 TL bandından "çakma mekanik" klavyeler.

1 Yılda bir klavyenin logosu soyulabilir mi ya? Bir malzeme bu kadar mı kalitesiz olur.

Blue Switch diye aldığım klavye 1 yıl içinde Red Switch'e döndü, ses çıkartmıyor.

Foruma üye olunca aklınız başınıza geldi değil mi :D?

Yeni konular

Geri
Yukarı