Uzak MYSQL destekli ücretsiz hosting servisi önerisi

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir C# programı kodluyorum ve veritabanını kullanacağım. Fakat veri tabanı dosyam biraz büyük 40-50 GB boyutunda. Bütçem de çok olmadığından biraz bedavaya kaçıyorum. Bu yüzden bana uzak MySQL destekli ve en az 50 GB veren ücretsiz veya ucuz hosting lazım.
Ya da hosting yerine programımda veritabanını uzaktan kontrol edebileceğim başka bir yöntem var mı? Mesela elimde VDS var. VDS ile bir şeyler yapılabilir mi? Her türlü fikre açığım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Vds'ye plesk panel kur veritabanı sunucu ayarlarından uzak bağlantıya izin verebilirsin.

Diğer türlü hem uzak bağlantıya açık hem 50gb hem ücretsiz zor.

Vds'ye plesk panel kur veritabanı sunucu ayarlarından uzak bağlantıya izin verebilirsin.

Diğer türlü hem uzak bağlantıya açık hem 50gb hem ücretsiz zor.
Merhaba VDS de Windows 10 kurulu. Windows 10 da oluyor mu? Tam olarak nasıl yapacağım herhangi bir video var mı?

Merhaba VDS de Windows 10 kurulu. Windows 10 da oluyor mu? Tam olarak nasıl yapacağım herhangi bir video var mı?
Yapılıyorsada benim windows tarafından bilgim yok araştıranız gerek. Eğer olmuyorsa win10 içerisine sanal centos 7 işletim sistemini yükleyerek yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı