Uzaklaştırma kararı nasıl çıkarılır?

Kandırıktan sözleşme olmaz. 3 ay diye belirlendiyse 3 aydır. Ama şöyle bir durum var fazladan 9 ay oturmuşsunuz ve ev sahibi buna itiraz etmemiş, yazılı olmayan bir sözleşme olmuş arada.

Konu çok ilerlemiş tüm gönderilere bakmadım, bunu görünce yazmak istedim.

Simdi olay şöyle anlatayım ben tekrardan şimdi biz başka ev sahibinden evi kiraladık (yani bize bu kişiler kiralatmadi) sonrasında adamla 1 yıl olması lazım sözleşme yaptık ve girdik eve sonrasında birkaç ay sonra bunlar aldı evi ve bize gelince siz evimizde oturabilirsiniz bizde yatırım için aldık kesinlikle kiraya verip sizi mağdur etmeyeceğiz dedi sonrasında yine bir sözleşme yaptılar bittiği an geldiği gibi evimizden çıkın biz oturacağız dedi tamam dedik sonuçta kendi evi kiraya verseydi olay çıkardı ki öyle oldu bir gün eve gelip 2 kişiye göstermek istediler kiracı oldukları belliydi yoksa neden gelip benim evime bakmak istesin Bende almadım sonrasında evi bastılar iste.

Mahkemenin evi bize vermeyeceğini biliyorum evden cikmayacagim mahkeme kararıyla cik derse çıkıyorum bundan sonra böyle gelip evi bassinlar sonra çıkalım mahkemeyi bekleyeceğim o da kac ay sürerse artık çık derse çıkıyorum diğer türlü cikmiyorum.
Peki o zaman umarım çözüm bulabilirsiniz.

E ekonomi gelmis ne hale ev sahibinin kirayi arttirmak istemesi kadar dogal bir sey mi var? Biz de cok cektik sizin gibi kiracilardan kanunlari kendi menfaatine kullanmaya calisarak bizi dolandirmaya yeltendiler. Cikartmaya calistigimizda da cikmiyoruz nereye giderseniz gidin dediler 2 yil mahkeme mahkeme dolastik, surunduk. Mustahaktir acikcasi.

E ekonomi gelmis ne hale ev sahibinin kirayi arttirmak istemesi kadar dogal bir şey mi var? Biz de cok cektik sizin gibi kiracilardan kanunlari kendi menfaatine kullanmaya calisarak bizi dolandirmaya yeltendiler. Cikartmaya calistigimizda da cikmiyoruz nereye giderseniz gidin dediler 2 yil mahkeme mahkeme dolastik, surunduk. Mustahaktir açıkçası.

Ev sahibi gidip 1200'luk kirayı 5000 6000 bin lira yapması mi doğal asıl kendisinin yapması böyle bir şey dolandırıcılık demek ki sizde aynı bizim eve gelen insan dışı bir varlık gibisiniz :) ev alıyorsanız ve kiraya veriyorsanız kusura bakmayın böyle şeyleri düşünmeniz Lazım sen hiç gördün mü 1 2 yil önce kiraya verilen evin birden 5 6 kat fazla kiraya verilmesini ayrıca böyle yapan kişilerin surunmesi haktır :D

Ev sahibi gidip 1200'luk kirayı 5000 6000 bin lira yapması mi doğal asıl kendisinin yapması böyle bir şey dolandırıcılık demek ki sizde aynı bizim eve gelen insan dışı bir varlık gibisiniz :) ev alıyorsanız ve kiraya veriyorsanız kusura bakmayın böyle şeyleri düşünmeniz Lazım sen hiç gördün mü 1 2 yil önce kiraya verilen evin birden 5 6 kat fazla kiraya verilmesini ayrıca böyle yapan kişilerin surunmesi haktır :D
Ev sahibinin evin ederini istemesi insanlik disi da, senin sozlesmeyi bahane edip adamin hakkini calman mi insanca?

Simdi olay şöyle anlatayım ben tekrardan şimdi biz başka ev sahibinden evi kiraladık (yani bize bu kişiler kiralatmadi) sonrasında adamla 1 yıl olması lazım sözleşme yaptık ve girdik eve sonrasında birkaç ay sonra bunlar aldı evi ve bize gelince siz evimizde oturabilirsiniz bizde yatırım için aldık kesinlikle kiraya verip sizi mağdur etmeyeceğiz dedi sonrasında yine bir sözleşme yaptılar bittiği an geldiği gibi evimizden çıkın biz oturacağız dedi tamam dedik sonuçta kendi evi kiraya verseydi olay çıkardı ki öyle oldu bir gün eve gelip 2 kişiye göstermek istediler kiracı oldukları belliydi yoksa neden gelip benim evime bakmak istesin Bende almadım sonrasında evi bastılar iste.
Sözleşme bitimine bir ay kala ihtar çekse ve sözleşmenin yenilenmeyeceğini belirtse kendi haklı olacakmış aslında.

Sözleşme bitimine bir ay kala ihtar çekse ve sözleşmenin yenilenmeyeceğini belirtse kendi haklı olacakmış aslında.

Haber vermeden geliyor daha sözleşmenin bittiğinden haberimiz yok çıkın diyor birden 1 haftaya manyak mı bunlar :D Allah aşkına bana bulsunlar 1 haftaya ev ve o 1 hafta içerisinde tasisinlar evimi

Haber vermeden geliyor daha sözleşmenin bittiğinden haberimiz yok çıkın diyor birden 1 haftaya manyak mı bunlar :D Allah aşkına bana bulsunlar 1 haftaya ev ve o 1 hafta içerisinde tasisinlar evimi
Ev bulmak zor değil, önemli olan bütçe. Para olduktan sonra 1 saat sonra taşınır insan.

Geri
Yukarı