Uzaktan dosyalara nasıl erişilebilir?

Samet2233

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım arkadaşımla Minecraft sunucusu açmaya karar verdik sunucuyu kendi bilgisayarımdan açacağım statik IP aldım arkadaşıma sadece sunucu dosyalarını görebilmesi için FTP ayarı yapılabiliyor mu?

Merhaba hocalarım arkadaşımla Minecraft sunucusu açmaya karar verdik sunucuyu kendi bilgisayarımdan açacağım statik IP aldım arkadaşıma sadece sunucu dosyalarını görebilmesi için FTP ayarı yapılabiliyor mu?

Uzaktan sana bağlanır hatta yanlış bilmiyorsam sen modemi kapatmadın sürece statik IP olduğu sunucu sürekli açık sıkıntı çıkarmaz ama FTP ayarı olacağını düşünmüyorum olsa bile biraz uğraştır seni onun yerine VDS alıp sunucu kursaydın her şeye birlikte erişebilirdiniz statik IP pahalı.

Uzaktan sana bağlanır hatta yanlış bilmiyorsam sen modemi kapatmadın sürece statik IP olduğu sunucu sürekli açık sıkıntı çıkarmaz ama FTP ayarı olacağını düşünmüyorum olsa bile biraz uğraştır seni onun yerine VDS alıp sunucu kursaydın her şeye birlikte erişebilirdiniz statik IP pahalı.

Hocam 14 TL pahalı mı?

Türk Telekom 45 TL satıyor galiba TurkNet'den aldınız hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu diyorsunuz değil mi?

Hocam aynen öyle eyvallah teşekkür ederim iyi akşamlar.

Kaç Mbps download ve upload var ve ping değeriniz nedir?

Hocam 2 hafta içinde Türk Telekom fiber geliyor şu an ping değerim 6 80 MB dowload (Ethernet kablosu ile) 8-7 MB upload var.

Hocam aynen öyle eyvallah teşekkür ederim iyi akşamlar.

Hocam 2 hafta içinde Türk Telekom fiber geliyor şu an ping değerim 6 80 MB dowload (Ethernet kablosu ile) 8-7 MB upload var.

Değerler güzel sizin için sıkıntı çıkarmaz. Yoksa ping filan çok olur oyun oynatmazdı size sunucu.

Hocam altyapım VDSL santrale uzaklığım 4 metre ama 100 MB veriyor 300 MB alan varmış sanırım VDSL ile.

Maalesef 300Mbps vermiyorlar diye biliyorum yanlış bilmiyorsam en fazla 200Mbps oluyor diye biliyorum çünkü VDSL2 desteklemesi lazım o da yoksa 100Mbps onunda göknet altyapı sorgusu yapabilirsiniz orada değerleri bana SS olarak atarsınız yardımcı olurum size.

Yeni konular

Geri
Yukarı