Uzaktan eğitim için sistem tavsiyesi

Bütçe
Ortalama 3.000

Techmo

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba. İyi forumlar.
Yeğenimin(18) canlı derslere katılması için bir sisteme ihtiyacı var. Malum fiyatların cep yaktığını biliyoruz. Kendisi laptop istedi, fakat ben ileriye dönük olarak masaüstü Bilgisayar'ın kendisine daha yararlı olacağını düşünüyorum. PUBG Mobile gibi oyunları da arada oynayacak. Bütçeyi düşük tutarak mümkün olduğunca kaliteli ve stabil çalışacak bir sistem arayışındayım. AMD APU sistem düşünüyorum. Sizlerin bu konuda herhangi bir görüşü varsa bu konuyu cevaplamanız benim yararıma olacaktır. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Not: Full sistem monitör, klavye, mouse, Webcam vs. sıfırdan toplanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İyi forumlar.
Yeğenimin(18) canlı derslere katılması için bir sisteme ihtiyacı var. Malum fiyatların cep yaktığını biliyoruz. Kendisi laptop istedi, fakat ben ileriye dönük olarak masaüstü Bilgisayar'ın kendisine daha yararlı olacağını düşünüyorum. PUBG Mobile gibi oyunları da arada oynayacak. Bütçeyi düşük tutarak mümkün olduğunca kaliteli ve stabil çalışacak bir sistem arayışındayım. AMD APU sistem düşünüyorum. Sizlerin bu konuda herhangi bir görüşü varsa bu konuyu cevaplamanız benim yararıma olacaktır. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Neo APU PRO | Game Garaj tam bütçeye uygun ileride Upgrade'de yapabilir

Merhaba. İyi forumlar.

Hocam 3000 TL her şey dahil sıfır sistem bulmak zor. 2. el bakmak lazım.

Neo APU PRO | Game Garaj tam bütçeye uygun ileride Upgrade'de yapabilir
Cevabınız için teşekkür ederim.Düşüneceğim.
Hocam 3000 TL her şey dahil sıfır sistem bulmak zor. 2. el bakmak lazım.
Muhtemelen 2.el idare edecek bir sistem bakacam bu gidişle.Teşekkür ederim.
Full sistem monitör, klavye, mouse, Webcam vs. sıfırdan toplanacak. Demiş arkadaş.
Not = Sıfır PC bunlar dahil bulunamaz bu sistem 2.el ancak alınabilir.
Haklısınız.Bu gidişle 2.el almak zorunda kalacağım.Teşekkürler.

Cevabınız için teşekkür ederim.Düşüneceğim.

Muhtemelen 2.el idare edecek bir sistem bakacam bu gidişle.Teşekkür ederim.

Haklısınız.Bu gidişle 2.el almak zorunda kalacağım.Teşekkürler.
download.jpg

(!)

1000TL ye kalanı halledilir diye düşünüyorum.
Sistemdeki işlemciyi hiç pek bilmiyorum.Yine de cevapladığınız için teşekkür ederim.
Bu komikti :D

Geri
Yukarı