Uzaktan eğitim için sistem önerisi

Sizce hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    49
1800TL'ye 24G2U almayı düşünüyorum. Direkt link olarak IPS 144Hz öneriniz varsa bekliyorum.

Dostum arkadaşım da senin gibi IPS ekran hastasıydı olmazsa olmaz falan sonra jamesdonkey in Samsung VA panelli ekranını aldı 24G2U'yu sattı sıkıntı olmaz dediğim gibi yaparsanız hem 144Hz hem de 1660S alacaksınız bence kaçırmayın.

Dostum arkadaşım da senin gibi IPS ekran hastasıydı olmazsa olmaz falan sonra jamesdonkey in Samsung VA panelli ekranını aldı 24G2U'yu sattı sıkıntı olmaz dediğim gibi yaparsanız hem 144Hz hem de 1660S alacaksınız bence kaçırmayın.

Eşek marka monitör alınmaz dostum.

1800TL'ye 24G2U almayı düşünüyorum. Direkt link olarak IPS 144Hz öneriniz varsa bekliyorum.

Biraz daha ucuza bu var.

Son düzenleme:
Ne alaka?
Ekran kartı daha pahalı.
Kardeşim ben değiştirmekte sıkıntı yaşarsın diye maddiyattan mı bahsetmişim sence ? Elden çıkarmak daha zor ekran kartının alıcısı daha kolay bulunuyor diye dedim ayrıca sadece tek parçayı söküp takıyosun ekran kartı monitör gibi değil. İnsanlar sistemler değiştiriyor ama aynı monitörü 3-4 sistem kullanmış insan biliyorum ben.

Kardeşim ben değiştirmekte sıkıntı yaşarsın diye maddiyattan mı bahsetmişim sence ? Elden çıkarmak daha zor ekran kartının alıcısı daha kolay bulunuyor diye dedim ayrıca sadece tek parçayı söküp takıyosun ekran kartı monitör gibi değil. İnsanlar sistemler değiştiriyor ama aynı monitörü 3-4 sistem kullanmış insan biliyorum ben.
Şuanki durumda zaten ömürlük (5-6 yıl) monitöre karar verdim. Sağ olun.

Biraz daha ucuza bu var.
O satıcıdan alacağıma 200TL veririm daha iyi...

Biraz daha ucuza bu var.

Hocam vallahi arkadaş da eşek diyordu almadan önce ama şu an aşırı memnun o da sevmiyordu JD yi ben zaten JD alsın demiyorum Samsung CRG50 alabilir Samsung VA gayet kaliteli ya da Gaming gecesinden güzel bir monitör düşerse oradan da alabilir sıkıntı yok.

Hocam vallahi arkadaş da eşek diyordu almadan önce ama şu an aşırı memnun o da sevmiyordu JD yi ben zaten JD alsın demiyorum Samsung CRG50 alabilir Samsung VA gayet kaliteli ya da Gaming gecesinden güzel bir monitör düşerse oradan da alabilir sıkıntı yok.
CRG50, VA panel. Kafede kullandığım da VA. Daha önce IPS kullanmadım ama çok övülüyor. Aradaki 450TL'lik farka değer mi? Almışken iyisini alayım. "Belki" ekran kartını daha iyi alabilirim.

Şu anki durumda zaten ömürlük (5-6 yıl) monitöre karar verdim. Sağ olun.

O satıcıdan alacağıma 200TL veririm daha iyi...

CRG50, VA panel. Kafede kullandığım da VA. Daha önce IPS kullanmadım ama çok övülüyor. Aradaki 450TL'lik farka değer mi? Almışken iyisini alayım. "Belki" ekran kartını daha iyi alabilirim.

Benim attığımı tercih edip artan parayla 1660S almayi deneyin.
Satıcının %100 memnuniyeti ve yüzlerce urun satışı var.
Kendinizde bakabilirsiniz. Zaten N11 bünyesinde kimseyi dolandiramazlar.

Benim attığımı tercih edip artan parayla 1660S almayi deneyin.
Satıcının %100 memnuniyeti ve yüzlerce urun satışı var.
Kendinizde bakabilirsiniz. Zaten N11 bünyesinde kimseyi dolandiramazlar.
Hocam o satıcı ölü piksel olunca iadeyi asla kabul etmiyo. VP249QGR'de yaptığı dolandırıcılık ortada... Üstteki soruma cevap verir misiniz?

Hocam tam bütçe 3500TL ise kesinlikle dediğim ikiliyi alın çok fark hissedeceğinizi düşünmüyorum ama dersenizki 4K zorlarım AOC+ Trendyol'daki 1660S'i alın geçin hocam.

Geri
Yukarı