Uzaktan eğitim ile beden dersi

• Konuyu başlatan TSML
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B

TSML

Hectopat
Daha fazla  
9.sınıf uzaktan eğitim üzerinden beden eğitimi görüyorum oynat bakalım.
1. Video
Video kalitesi zaten belli video olarak koymayı tercih etmedim çünkü video 3FPS gözünüzü acıtıcak derecede.

Ekran Görüntüsü (422).png

2. Hoca AFK kick atalım.
Hocamız AFK şu anda hiçbir şey soramıyoruz ve soru iletemiyoruz sanırım kahve yapmaya indi. :D

3. Disconnect internet gitti vb.
Ülkedeki internet sorunlarını biliyorsunuz zaten hocamızın internet altyapısında ne varsa her ders elektrik kesiliyor. :D

4.biyoloji, coğrafya ve fizikten geçip beden dersinden kalmak. :(
Evet bu yaşandı beden sözlümü g girip 1. ve 2. sınavlarım 50 girilmiş.

İyi sosyaller umarım sizi güldürebilmişimdir.
Not: Konuda yazan bütün hikayeler gerçektir ve şu anda beden dersim devam etmektedir. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
9.sınıf uzaktan eğitim üzerinden beden eğitimi görüyorum oynat bakalım.
1. Video
Video kalitesi zaten belli video olarak koymayı tercih etmedim çünkü video 3FPS gözünüzü acıtıcak derecede.

Eki Görüntüle 958255

2. Hoca AFK kick atalım.
Hocamız AFK şu anda hiçbir şey soramıyoruz ve soru iletemiyoruz sanırım kahve yapmaya indi. :D

3. Disconnect internet gitti vb.
Ülkedeki internet sorunlarını biliyorsunuz zaten hocamızın internet altyapısında ne varsa her ders elektrik kesiliyor. :D

4.biyoloji, coğrafya ve fizikten geçip beden dersinden kalmak. :(
Evet bu yaşandı beden sözlümü g girip 1. ve 2. sınavlarım 50 girilmiş.

İyi sosyaller umarım sizi güldürebilmişimdir.
Not: Konuda yazan bütün hikayeler gerçektir ve şu anda beden dersim devam etmektedir. :D
Bizimde Drama hocamız arkada çocuğuyla ilgileniyor bizde ntvdeki bir programı izliyoruz :D drama önemli bi ders olmasa bile genel olarak oluyor böyle şeyler. Sonra sınava giriyoruz işte.

Wow that was really cool but in Turkey.
Aslında JacksFilms'in bu videosundan fikri çalmıştım almıştım çalmak değil sadece aldım fikri. Wow that was really cool ile bir alakası yok.
Wow That Was Really Cool Süper komik çok gülmek şeyini bitirdikten sonra yani 30 mesaja ulaşınca başka bir şey yapabilirim profil mesajlarıyla ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı