Uzaktan eğitim yazılımlarının eksiklikleri sizce neler?

Fermion

Hectopat
Makaleler
72
Merhaba arkadaşlar. Oluşturduğum bir içeriğin son basamağı için sizlere bir soru yöneltmek istiyorum.
  • Sizce Zoom, EBA Canlı ders veya BigBlueButton gibi uzaktan eğitim yazılımlarının sizce eksiği neler?
  • Uzaktan eğitim için bu toplantı -konferans yazılımların kullanılması doğru mu?
  • Sizce sadece eğitim için bu tip bir yazılım geliştirilse hangi özelliklere sahip olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an sağladıkları özellikler aslında gayet yeterli. Ancak ben derse katılabilecek kullanıcı sayısının özelleştirilebilir olması gerektiğini düşünüyorum. Böyle bir özellik yok sanırım. Dersleri trolleyenler bol bu aralar.

Merhaba arkadaşlar. Oluşturduğum bir içeriğin son basamağı için sizlere bir soru yöneltmek istiyorum.
  • Sizce Zoom, EBA canlı ders veya bigbluebutton gibi uzaktan eğitim yazılımlarının sizce eksiği neler?
  • Uzaktan eğitim için bu toplantı -konferans yazılımların kullanılması doğru mu?
  • Sizce sadece eğitim için bu tip bir yazılım geliştirilse hangi özelliklere sahip olmalı?

Yoklama alınırken yaşanan sıkıntı. Teams gibi büyük uygulamalarda bile ekran paylaşılırken ekranın 10 saat sonra gelmesi.

Sizce Zoom, EBA Canlı ders veya BigBlueButton gibi uzaktan eğitim yazılımlarının sizce eksiği neler?
Zoom için söyleyemem ama EBA Canlı ders te hala ingilizce kalan yerler var. Yurdumuzun 4 bir yanında da ne kadar ingilizce bilindiği malum. Ondan bence İngilizce yerlerin Türkçeleşmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı