Uzaktan YDS eğitimi veren kurs önerisi

MTBlu

Hectopat
Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. Yüksek lisans için YDS'ye gireceğim. Önerebileceğiniz uzaktan eğitim veren bir kurs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
YDS aşırı zor bir sınav. Sadece yüksek lisans için dil sınavı lazımsa YÖKDİL'e gir. Zaten hemen her program YÖKDİL'i de kabul ediyor.
Teşekkür ederim, sonradan ben de öyle karar vermiştim zaten farkını anladıktan sonra peki YÖKDİL için önerebileceğiniz bir yer var mı ?

ANGORA DİL öneririm ben hocam, şuanda AKINDİL'in eski öğretim görevlisi orada. Online eğitim için birebir bence.

Teşekkür ederim, sonradan ben de öyle karar vermiştim zaten farkını anladıktan sonra peki YÖKDİL için önerebileceğiniz bir yer var mı ?
Öncelikle son YÖKDİL'in PDF'ini önünüze açıp çözün. 3 saat tutun. Kaç aldığınıza bakın. Eğer 80 üstü alıyorsanız kursa gitmeye gerek yok. 70 üstü alıyorsanız da kelime çalışın kendi kendinize. Onun altında kursa gitmeyi düşünebilirsiniz. Ben de kursa gitmeyi düşünmüştüm ama YÖKDİL için gerekmeyecek gibiydi çünkü hızlıca 1 saatte çözdüğümde bile YÖKDİL'den 82 alabildim. Kalanı da kelime bilgisi ve çevirilerden gitti. Sadece YDS için kursun şart olduğunu düşünüyorum. Düzenli bir programa uyabilecekseniz YDS Time bana fena görünmedi. Oradan YDS kursu almayı düşünüyorum çünkü Modadil'den aldığım işime yaramadı. Adam tek bir cümleyi 10 dakikada anlattı ve hiç şaka yapmıyorum. Abartmıyorum. Gerçekten bir cümleyi analız etmesi 10 dakika aldı. O yüzden örnek videolarını izleyebileceğiniz bir kursu tercih edin, anlatışı size en uygun olanı bulun.

Hiç düşünmeden Kariyer Yolu derim hocam. Telefonla görüştükten sonra kuruma da gittim içime sindi açıkcası. Şuan son bir ayımız kaldı sınavdan sonra sonucumu da sizlerle buradan paylaşacağım.

Geri
Yukarı