Uzay montaj sistem zararlı mı?

mustafakaplan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, henüz kasa almadım daha doğrusu bütçem şu an bir kasa için uygun değil. Diğer parçaları aldığım için sistemimi aşağıdaki şekilde uzay montaj olarak kullanmamın bir zararı olur mu?

IMG20201001231724.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. Kasa almanız tabii ki daha iyi olur ama uzay montaj kullanan çok insan da var. Dikkatli olursanız problem olmaz. Mesela halı üzerinde statik elektrikten zarar görme ihtimali var. Kutusunun üzerinde yerden biraz yüksekte durursa ve evde kurcalayan biri falan olmazsa hiçbir problem olmadan yıllarca kullanırsınız. Uzay montajda sisteminiz de daha serin çalışacaktır.
Bu arada anakartta çok toz birikmişse öyle kullanmayın çünkü kısa devreye sebep olma ihtimali var.
Dikkatli ve titiz bir insanım genelde ama işi şansa bırakmamak gerekiyor anladığım kadarıyla bir de ekran kartım ana kartıma sanırım biraz ağır geliyor tam olarak dik durmak yerine hafif eğimli olarak kalıyor bunları göz önüne alınca ve statik tehlikesini de görünce kısa bir zamanda kasa alsam iyi olacak, vakit ayırıp açıkladığınız için teşekkür ederim

Kasaya bak be efsane : D

Evde küçük kardeşin vb. yoksa ve el ayak altında değilse bir de dikkat edersen tozdan başka birşey olmaz kısa süre içinde kasa alacaksan eğer.
Toz için de akşam uyurken üstüne bir çarşaf atarsın olur biter. Maksat toz kapmasın üşütmesin, malum korona var.

Kasaya bak be efsane : D

Evde küçük kardeşin vb. yoksa ve el ayak altında değilse bir de dikkat edersen tozdan başka birşey olmaz kısa süre içinde kasa alacaksan eğer.
Toz için de akşam uyurken üstüne bir çarşaf atarsın olur biter. Maksat toz kapmasın üşütmesin, malum korona var.
Teşekkür ederim, umarım çok daha iyileri senin olur uzun zamandır toplamaya çalışıyorum eski sistemimi sattım bir iki parçası sıfır sadece genel olarak ikinci elden temiz bir sistem toplamaya çalıştım. Kardeşim yok hani oynayacak dokunacak kimse yok ancak riske atmak istemedim :D

Yani eğer şuan imkanın yoksa veya başka önemli şeyler alman gerekiyorsa kasa almayabilirsin de. Ama imkanım var diyorsan veya kısa süre içinde zorlanmadan alırım diyorsan alman daha mantıklıdır.

Yani eğer şuan imkanın yoksa veya başka önemli şeyler alman gerekiyorsa kasa almayabilirsin de. Ama imkanım var diyorsan veya kısa süre içinde zorlanmadan alırım diyorsan alman daha mantıklıdır.
Birkaç gün içerisinde en geç bir hafta içerisinde diyeyim mesh bir kasa bulursam alacağım, yine de Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı