Uzay montaj zararlı mı?

Koyulan yere göre değişir, normal bir şekilde zararlı değildir. Ancak açıkta olduğu için, nem veya su gibi risklerden dolayı iyi bir yere koymak gerekli.

Ek olarak ısınmaya yol açabilir.
Eğer ısınan bileşenlerin yanında fanlar koyulur ise çok sorun olmaz. Ki eğer koyulan yer havalandırılıyor ise ısınma sorunu yaşanmaz.

MSI GTX 1660S g X kullanacağım fazla ısınmıyor bilyorum islemci olarakta R5 3600 kule tipi işlemci kulanınacağım oda fazla ısnmaz sanırım sizce?
Kule tipi soğutucu kullanıyormuşsunuz. Çok sorun olmaz hocam. Ancak o sistemle riske atmayın derim. Yani su falan dökülmemesi için çok dikkatli olun.

Sistemi yerleştirdiğin yüzey de önemli.Statik olmalı.Sıcaklık ve sak-tök bakımından uzay montaj daha avantıjlıdır ama risklidir ve çok toz kapar sürekli toz alman lazım.

Kule tipi soğutucu kullanıyormuşsunuz. Çok sorun olmaz hocam. Ancak o sistemle riske atmayın derim. Yani su falan dökülmemesi için çok dikkatli olun.

Odama benden başka hirmiyeck zaten masamdan uzağa koyarsam inşallah bir şey olmaz.
Sistemi yerleştirdiğin yüzey de önemli. Statik olmalı. Sıcaklık ve sak-tök bakımından uzay montaj daha avantıjlıdır ama risklidir ve çok toz kapar sürekli toz alman lazım.

Toz almak benim icin zevk olu o ekran kartını silmek falan :D statik derken ne demek istedin.
Sistemi yerleştirdiğin yüzey de önemli. Statik olmalı. Sıcaklık ve sak-tök bakımından uzay montaj daha avantıjlıdır ama risklidir ve çok toz kapar sürekli toz alman lazım.

Toz almak benim icin zevk olu o ekran kartını silmek falan :D statik derken ne demek istedin.

Geri
Yukarı