Uzay su mu?

İsmail_D

Kilopat
Yer
Mersin/İçel
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar youtube'de bir video gördüm. Video hakkında fazla konuşmak istemedim. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izlemedim (mobilde çok internet yiyiyor. :() ama uzayın su olması imkansız. Eğer uzay su olsaydı haliyle içinde tanecikler bulunacak ve ses titreşim yapabilecekti. Fakat ses uzayda titreşemez.

Hadi onu geçtim. Uzay su ise biz nasıl boğulmuyoz hadi bana anlat bakalım. :D

Videoyu izlemedim (mobilde çok internet yiyiyor. :() ama uzayın su olması imkansız. Eğer uzay su olsaydı haliyle içinde tanecikler bulunacak ve ses titreşim yapabilecekti. Fakat ses uzayda titreşemez.

Hadi onu geçtim. Uzay su ise biz nasıl boğulmuyoz hadi bana anlat bakalım. :D
Kardeş video da bir kamera görüntüsü var. Görüntüden su sesi vb. sesler geliyor. Zaten uzay su ise ses olmaz diyemezsin. 2. dediğini bilmiyorum ama uzay su olmayıp da bütün bunlar bir aldatmaca olabilir. Oradaki havuzda çekilmiş videolar bize uzayda çekilmiş diye yediriyor olabilirler. Ben bunu da soruyorum zaten. ISS sahte mi ?

Arkadaşlar youtube'de bir video gördüm. Video hakkında fazla konuşmak istemedim. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izlemedim,başlığa bakıyorum.Kardeş hiç fizik dersi falan görmedin mi?

Kardeş video da bir kamera görüntüsü var. Görüntüden su sesi vb. sesler geliyor. Zaten uzay su ise ses olmaz diyemezsin. 2. dediğini bilmiyorum ama uzay su olmayıp da bütün bunlar bir aldatmaca olabilir. Oradaki havuzda çekilmiş videolar bize uzayda çekilmiş diye yediriyor olabilirler. Ben bunu da soruyorum zaten. ISS sahte mi ?
Her gördüğüne inanmaman ve sorgulaman çok güzel bir şey herkes senin gibi olsa dünya çok daha gelişirdi.Şimdi konumuza dönelim ben şimdi sana bissürü sebep söylemicem uzayın su olmadığıyla ilgili bunları internette araştırırsan birçok veri bulabilirsin.He bunlarada inanmıyorsan yapabileceğim bir şey yok insanlar birbirlerine güvenmezse toplum düzeni olmaz.Yani inanmıyorsan kimseye kendin uzaya çıkabilirsin :D

Son düzenleme:
Videoyu izlemedim,başlığa bakıyorum.Kardeş hiç fizik dersi falan görmedin mi?

Her gördüğüne inanmaman ve sorgulaman çok güzel bir şey herkes senin gibi olsa dünya çok daha gelişirdi.Şimdi konumuza dönelim ben şimdi sana bissürü sebep söylemicem uzayın su olmadığıyla ilgili bunları internette araştırırsan birçok veri bulabilirsin.He bunlarada inanmıyorsan yapabileceğim bir şey yok insanlar birbirlerine güvenmezse toplum düzeni olmaz.Yani inanmıyorsan kimseye kendin uzaya çıkabilirsin :D
Amerika dünyadan birçok şey sakladığı için güvenemiyorum da. Fizik dersi görmedim 9. sınıfa geçeceğim. Ama fizikle ne alakas var anlamadım. Benim sorumun basiti uzaya aslında hiç gidilmedi ve bu görüntüler su da çekildi.

Amerika dünyadan birçok şey sakladığı için güvenemiyorum da. Fizik dersi görmedim 9. sınıfa geçeceğim. Ama fizikle ne alakas var anlamadım. Benim sorumun basiti uzaya aslında hiç gidilmedi ve bu görüntüler su da çekildi.
Başlığa göre cevap veriyorum yazmıştım.Başlıkta uzay su mu?Yazıyor.Buna göre haraket ettim.
Başlığa:Bizi kandırıyorlar mı?
Gibi açık bir ifade yazsaydın ona göre cevaplardım.

ISS çıplak gözle görülebiliyor diye biliyorum sahte ise görünen şey ne?
Video nun bir bölümünde, ISS gözle görülebiliyor ama nereden biliyorsunuz içinin dolu olduğunu diye bir şey geçiyordu.

Başlığa göre cevap veriyorum yazmıştım.Başlıkta uzay su mu?Yazıyor.Buna göre haraket ettim.
Başlığa:Bizi kandırıyorlar mı?
Gibi açık bir ifade yazsaydın ona göre cevaplardım.
Başlığı yazarken ki düşüncem o idi. Bir de moderator değiştirir diye çok düşünmedim. Hala fizik ne alaka anlamadım. Su yer çekiminden yer yüzüne iner diye mi dedin?

Son düzenleme:
Biraz düşünürsen tüm bu NASA falan sudan çekimler yapıyor onu mu ima ediyorsun?Diyelim öyle naptılar?Soğuk Savaş döneminde Rusya ile ABD 2 büyük düşman gel beraber NASA falan kuralım insanları kandıralım falan mı dediler?Hadi diyelim oda oldu.Amaçları ne?Ne kazanıyorlar insanları kandırıp?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı