Uzay temalı ismini bilmediğim çizgi film

Canelium

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bundan yaklaşık bir 5 yıl falan önce oynayan benim çok sevdiğim ama ismini bulamadığım bir çizgi film var. Bir beyaz büyük yaratık bir de yanında küçük yaratık vardı, evlerinde bir koltuğa oturuyorlar kemerlerini bağlıyorlardı sonra uzaya fırlıyorlardı. Her bölümün sonunda ise geri o koltukla uzaydan evlerine geliyorlar, otomatik makine onların dişlerini fırçalıyor, üzerlerine örtü örtüyor ve ışığı kapatıyordu. Bu çizgi filmin ismini hatırlayan var mı? 2. bulamadığım çizgi film ise bir yaratık uzayda geziyordu, jüpiterden su falan alıyorlardı, her gezegende birisi yaşıyordu ve öyle geziyorlardı. Lütfen fikri olan yazsın ikisi de yaklaşık 5 yıl önce oynuyordu.

Merhabalar, bundan yaklaşık bir 5 yıl falan önce oynayan benim çok sevdiğim ama ismini bulamadığım bir çizgi film var. Bir beyaz büyük yaratık bir de yanında küçük yaratık vardı, evlerinde bir koltuğa oturuyorlar kemerlerini bağlıyorlardı sonra uzaya fırlıyorlardı. Her bölümün sonunda ise geri o koltukla uzaydan evlerine geliyorlar, otomatik makine onların dişlerini fırçalıyor, üzerlerine örtü örtüyor ve ışığı kapatıyordu. Bu çizgi filmin ismini hatırlayan var mı? 2. bulamadığım çizgi film ise bir yaratık uzayda geziyordu, jüpiterden su falan alıyorlardı, her gezegende birisi yaşıyordu ve öyle geziyorlardı. Lütfen fikri olan yazsın ikisi de yaklaşık 5 yıl önce oynuyordu.

Rocket monkeys olabilir mi?

İlk bahsettiğinizi geçen yıl TV'de gezerken Minika Çocuk adlı kanalda gördüm sanırsam. Tam da tanımladığınız sahneler yer alıyordu. Bence bu bilgi sayesinde gereken çizgi diziyi bulursunuz. Ayrıca 2. bahsettiğiniz hakkında hiç bir fikrim yok ne yazık ki.

Sanrım ben de hatırlamaya başlıyorum. Başka gezegenlere koltukla gidip, eve geldiklerinde ipi kesip uyuyurlardı. Şarkısı şöyleydi:
"Minebo... İşte bir sevimli gezegen, güzel bir günde heyecan sizinle!"

Hepinize çok teşekkürler, evet 1.yi sonunda buldum. Ama 2.yi bilen yok bilenler yazarsa sevinirim. Hatırladığım bilgi biraz az konudaki bahsettiğim bilgi sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı