Uzaylılar atalarımız olabilir mi?

Zeu5

Centipat
Makaleler
9
Yer
Kanada, Toronto
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Belki size garip gelebilir fakat yüz yıllardır taş devrindeki çizimlerden Pentagon videolarına kadar o varlıkların bizimle iletilim halinde olduklarını biliyoruz hep bizi izliyor ve gözlüyorlar Sovyet zamanlarında nükleer üslerde birçok UFO raporları var uzaylılar dünyamızı koruyor ve kolluyor olabilir mi? Bizi yaratmış olmasalar bile ben uzaylıların atalarımız olduklarını ve yüz yıllardır onların parçaları olduğumuzu düşünüyorum.

Nereden çıkardın bunu diyecek varsa izlemenizi öneririm: Çok Gizli UFO Projeleri | Netflix Resmi Sitesi

Nükleer savaş çıkmamasını onlara borçluyuz: 'Nükleer savaş çıkmamasını uzaylılara borçluyuz'

Son düzenleyen: Moderatör:
UFO eşittir uzaylı mantığından ne zaman vazgeçeceksiniz? Evren bizim için sonsuz büyüklükte ve içinde trilyonlarca yıldız ve gezegen var. Bunların içinde illaki yaşam vardır ama piramitleri uzaylı yaptı onlar bizim atamız gibi mantık dışı düşünceler sadece kendimizi kandırmaktan öteye gitmiyor. Gizem ve merak her zaman ilgi çekicidir. O yüzden her UFO dendiğinde ya da her uzaylı videosu gördüğünde inanmak istersin fakat bu içeriklerin %99'u yalan ve ilgi çekmek için üretilen şeyler. Geri kalanı NASA gibi kurumların yayınladığı videolardır. Kaldı ki bunların da çoğu bir zaman sonra açıklığa kavuşuyor.

Belki size garip gelebilir fakat yüz yıllardır taş devrindeki çizimlerden Pentagon videolarına kadar o varlıkların bizimle iletilim halinde olduklarını biliyoruz
Nereden biliyoruz?
hep bizi izliyor ve gözlüyorlar
Kaynağınız nedir?
Videoyu izlemedim ama Nükleer Savaş çıkmamasını, Nükleer silahların yasaklanması antlaşmasına borçluyuz. ABD'nin Japonyaya atmasını neden önlemediler?
Koca evrende elbette yalnız değiliz ama dedikleriniz fantastik film kurgusu.

Neden olmasın? İnsan türü bana her zaman doğal olmayan bir tür olarak gelmiştir. Gezegenimizde yaşadığı ortama, diğer hayvanlardan daha yüksek zekaya sahip olmasına rağmen bu kadar zarar verebilen başka bir organizma yok. Bu yüzden insan türünün ilk atasının zeka gelişimini başlatan ve onu diğer türlerden ayırarak şimdiki haline gelmesini sağlayan, üçüncü bir el tarafından yapılan bir dokunuşla yeni bir rotaya sokulması fikri bana saçma gelmiyor. Bu ele isteyen tanrının eli desin, isteyen uzaylı bir ırkın eli desin. Bence insanlığın zekası bu dünya için gerçekten anormal ve eğri duran bir olgu.

Merhabalar, Panspermia teorisine göre yaşamın hammaddeleri gezegenler arasında gezegensel enkazla (asteroit vs.) yayılabilir. Tabii bu teori henüz kanıtlanmadığı için tam olarak bilmek mümkün değil.

Kaynakça ve ileri okuma:

Geri
Yukarı