Sizce Uzaylılar Var mı ?

Çözüm
İlk olarak biz de uzaylıyız. Dünya dışı yaşam daha mantıklı bir söylem olacaktır. Bence var ve bizim gibi onlar da insan belki gezegenlerinin adı farklıdır belki onlar da yaşadıkları yere dünya demişlerdir.
Ne kadar doğru bilmiyorum ama Ay'da uzaylıların olduğu söyleniyor. Ay'a gelişmiş halde neden gitmediğimizin sebebi diye düşünmüyo değilim. Ay hakkında bilmediğimiz çok şeyler var. Teoriler, hepsi de korkunç. Ay'ın karanlık yüzeyi aydaki piramit vs. araştırarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Nasa kanıtlamamış olsa da inancım var uzaylıların varlığına.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama Ay'da uzaylıların olduğu söyleniyor. Ay'a gelişmiş halde neden gitmediğimizin sebebi diye düşünmüyo değilim. Ay hakkında bilmediğimiz çok şeyler var. Teoriler, hepsi de korkunç. Ay'ın karanlık yüzeyi aydaki piramit vs. araştırarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Nasa kanıtlamamış olsa da inancım var uzaylıların varlığına.

Ay yerine hayat olması daha muhtemel gezegenlere gitmek daha mantıklı olduğu için Ay'a gitmek çok iyi bir fikir değil şu an bence. O kadar materyal ve para harcayıp Ay'a gitmek mantıksız değil mi ? Onun yerine başka gezegenler var keşfedilmesi gereken.

Ay yerine hayat olması daha muhtemel gezegenlere gitmek daha mantıklı olduğu için Ay'a gitmek çok iyi bir fikir değil şu an bence. O kadar materyal ve para harcayıp Ay'a gitmek mantıksız değil mi ? Onun yerine başka gezegenler var keşfedilmesi gereken.
Ay'ı tamamen keşfedebilmiş değiliz. Dibimizdeki uydumuzun keşfedilmediğini düşünüyorum elimizde yeterince bulgu yok. Daha 1 kere gidildi ve görüntüler çok eski yeniden gidilip daha iyi araştırma yaplabilir.

Ay'ı tamamen keşfedebilmiş değiliz. Dibimizdeki uydumuzun keşfedilmediğini düşünüyorum elimizde yeterince bulgu yok. Daha 1 kere gidildi ve görüntüler çok eski yeniden gidilip daha iyi araştırma yaplabilir.

İyi de gidince bulunacak bir şey yok. Zaten Ay'ın yapısının az çok neyden oluştuğunu biliyoruz ve oraya bir daha gidersek bunun amacı büyük ihtimalle orada koloni kurmak için olacak. Keşfedilecek bir şey kaldığını düşünmüyorum, eğer olsaydı şu ana kadar yeni bir çalışma yapılırdı sanırım.

Astronomideki ölçüleri görüp de evrende bizden başka canlı yoktur diyen insanları anlamak gerçekten çok zor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı