Uzaylılar tarafından kaçırıldığımı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba, bundan 2 hafta önce İstanbul'da gece saat 3 civarında, uyku tutmamıştı. Balkona hava almaya çıkmıştım. Balkona çıktığımda arkamı döndüğümde kafası yeşil renk olan, gözleri devasa bir surat gördüm ve kalbim hızlı atmaya başladı. Ve o sırada bayıldım sanırım. Uyandığımda yatağımdaydım. Sabah olmuştu. Olanları anneme babama anlattım ama takmadılar. Uzaylılar tarafından kaçırılıp tekrar yatağıma getirdiklerini düşünüyorum bu yüzden son 2 haftadır sadece sabahları uyuyorum uyku düzenim bozuldu, uyuyamıyorum, dün psikoloğa gittim rüya dedi değişik değişik önerilerde bulundu. Siz ne öneriyorsunuz arkadaşlar? Nasıl kurtulabilirim? Tekrar gelmelerinden korkuyorum. Gece ekmek bıçağıyla yatağımda oturuyorum, odada dolaşıyorum 2-3 dakika gözlerimi dinlendiriyorum sonra etrafıma bakıyorum. Balkon zaten hemen sağ tarafımda perdeyi çekip bakıyorum. 2 haftadır böyle geçiyor. Açıkcası gelmelerini bekliyorum çünkü elimde bıçak var öldürmeyi düşünüyorum ama yine arkamdan çıkarsa diye korkuyorum. Arkamdan çıkarsa çünkü yine kalpten bayılırım. İşte böyle önerilerinizi yazarsanız sevinirim. :)

3 harfli görmüş olabilirsin.

Sence milyon ışık yılı uzaklıktan gelebilecek teknolojiye sahip olan o canlı ekmek bıçağıyla ölür mü?

Mizah ve Eğlence. Bruh.

Hayır uzaylılar onu kaçırdı ve orada ona monitör yalatıyorlar. Diğer konusuna göre.

Hayır aslında arkadaş uzaylının ta kendisi ve amacı da dünyadaki tüm monitörleri çalıp yalamak. Herhalde bu konuyu da eğer bir dünyalı onu görürse ne tepki vereceğini öğrenmek için açtı.(Bu yüzden de uydurma bir hikaye ile tepkimizi ölçüyor.) (!)

Sizin açtığınız konular nedense hiç gerçekçi değil öyle değil mi? Hadi oldu varsayıyorum halüsilasyon veya gerćekmiş gibi rüya görmüşsünüz. Psikologa başvurun.

Hayır aslında arkadaş uzaylının ta kendisi ve amacı da dünyadaki tüm monitörleri çalıp yalamak. Herhalde bu konuyu da eğer bir dünyalı onu görürse ne tepki vereceğini öğrenmek için açtı.(Bu yüzden de uydurma bir hikaye ile tepkimizi ölçüyor.) (!)
Hocam çok haklısınız. Bunlar hep dış minağların oyunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı