Uzaynet alınır mı?

Bulunduğum bölgede altyapı bulunmuyor Superbox ve Redbox baktım fakat taahhütleri çok uzun Uzaynet'te taahhütsüz limitsiz internet gördüm fiyatları uygun geldi nasıldır alınır mı alınır derseniz gümüş paketi almayı düşünüyorum alınmaz ise Max 12 ay taahhütlü internet önerebilir misinizmin 300GB olmalı.

Bulunduğum bölgede altyapı bulunmuyor Superbox ve Redbox baktım fakat taahhütleri çok uzun Uzaynet'te taahhütsüz limitsiz internet gördüm fiyatları uygun geldi nasıldır alınır mı alınır derseniz gümüş paketi almayı düşünüyorum alınmaz ise Max 12 ay taahhütlü internet önerebilir misinizmin 300GB olmalı.
Eğer gereğinden az internet verirse taahüt ödenmenize gerek kalmıyor diye biliyorum.

Uzaynet'ten ziyade Starlink alabilirsiniz, 499 dolar down Payment'i var kit icin. Ayrica 99 dolar da aylik odemesi var. Maddi durumunuz el veriyorsa bir goz atin derim.

O nasıl fiyatlar öyle kimseye uyucağını sanmam ben.

Maddi durumumun aylık 1.300 küsur TL verebilecek kadar iyi olduğunu sanmıyorum.

Hangi firmada?
Tüm firmalarda eğer gereğinden az veriyorsa ve hala taahüt istiyorsa tüketici hakem heyetine şikayet edebiliyorsunuz.
Uzaynet'ten ziyade Starlink alabilirsiniz, 499 dolar down Payment'i var kit icin. Ayrica 99 dolar da aylik odemesi var. Maddi durumunuz el veriyorsa bir goz atin derim.
Kesinlikle pahalı hem daha tamamlanmadan bu kadar para dökülmemeli.

Normal bir altyapıdan daha fazla para döküyorlar bu sistemleri yapmak için.
Ayrıca firma bilinen bir firma olmadığı için fiyatları yüksek tutmak zorunda kalıyor.

Hocam tamam her şey iyi de uzaynet diye isim mi olur? GIBIRNet gibi bir şey bu da bence çok da güvenilire benzemiyor ilk defa duydum.

Geri
Yukarı