Uzun aradan sonra spor ağrıları

Samet29

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 Rtx 3060 16 Gb ram
Arkadaşlar yaklaşık 4 ay spor yaptıktan güzel bir vücuda sahiptim. Ama YKS var diye bırakmıştım. Şimdi 3 ay sonra geri döndüğümde ilk antrenmandan sonra kollarım çok ağrımaya başladı. Açamıyorum bile. Buz tutum ama faydası olmadı. Spordan da eksik kalmak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hamlık ağrısı 4 5 gün sürer yapacak bir şey yok ağrı antrenmana engel değil zaten antrenmana başlayınca ağrı hissetmezsin sonra zamanla geçer.

İlk başladığımda da vardı bu da bu kadar değildi. Kolumu oynatamıyorum. Sabit tutunca ağrı yok ama hareket edince çok kötü oluyor.

Arkadaşlar yaklaşık 4 ay spor yaptıktan güzel bir vücuda sahiptim. Ama YKS var diye bırakmıştım. Şimdi 3 ay sonra geri döndüğümde ilk antrenmandan sonra kollarım çok ağrımaya başladı. Açamıyorum bile. Buz tutum ama faydası olmadı. Spordan da eksik kalmak istemiyorum. Ne yapmalıyım?
normal hocam bir süre sonra spor yapmayınca hamlık oluşur yavaş yavaş alışırsınız çok ağır şeyler kaldırmayın alıştıra alıştıra yapmayı deneyin.

Çok normal laktik asit birikiyor kaslarda uzun süre zorlanmadığında 3-4 güne geçer.

Geri
Yukarı