Uzun boylu olmak dezavantajlı mı?

Bence çoğu konuda dezavantaj. İdeal boy 175-180 arası. Fazlası hiç bir işe yaramıyor.
Not: 185'im.
Bu arada 2 metre boy ne dostum gel trafik lambası olarak işe başla.
180-185 arasında pek fark yok reis. Güzel boyun var. Her boyun güzelliği, çirkinliği var. Doğarken seçemiyoruz ki. Ben 179 boyundayım mesela en fazla 185 olmak istiyorum ve muhtemelen erişkin olduğumda 185 de final yaparım, abim 20 yaşında 183, ben 16'yım, abim 16 yaşındayken 165 filandı..
( Allah bilir öyle gözüküyor. ) (185 üstü harbiden istemem, haklısın)
Ama hiç uzamasam, hatta bir şekilde boyum kısalsa bile ben hep şükür ederim. Sanada öneririm reis. İyi birine benziyosun belli. Hayırlı günler.

180-185 arasında pek fark yok reis. Güzel boyun var. Her boyun güzelliği, çirkinliği var. Doğarken seçemiyoruz ki. Ben 179 boyundayım mesela en fazla 185 olmak istiyorum ve muhtemelen erişkin olduğumda 185'de final yaparım, abim 20 yaşında 183, ben 16'yım, abim 16 yaşındayken 165 falandı.
( Allah bilir öyle gözüküyor. ) (185 üstü harbiden istemem, haklısın)
Ama hiç uzamasam, hatta bir şekilde boyum kısalsa bile ben hep şükür ederim. Sanada öneririm reis. İyi birine benziyorsun belli. Hayırlı günler.

Buradan başkalarının nasıl insan olduğunu anlayan ileri görüşlü koca yürekli adamsın.

Yaş 23 boyum 1.92 kardeşim, senin yaşına göre boyun uzun, hayatının dönüm noktası yaratmak istiyorsan sportif vucut yapman şart. Boyun uzun olup zayıfsan kötü görüntü oluyor. Ama vucudun yapılıysa gayet iyi. Uzun boylu olunca mecbur duruş bozukluklarımız oluyor. Spor yapmıyorsan zayıf değilsen boyuna göre giyim ve bakım ile çok iyi duruşun olur.

Yaş 23 boyum 1.92 kardeşim, senin yaşına göre boyun uzun, hayatının dönüm noktası yaratmak istiyorsan sportif vucut yapman şart. Boyun uzun olup zayıfsan kötü görüntü oluyor. Ama vucudun yapılıysa gayet iyi. Uzun boylu olunca mecbur duruş bozukluklarımız oluyor. Spor yapmıyorsan zayıf değilsen boyuna göre giyim ve bakım ile çok iyi duruşun olur.

Boy uzayınca direnç azalıyor bir de. Ondan kaynaklı spor yapman zorunlu oluyor.

Boy uzayınca direnç azalıyor bir de. Ondan kaynaklı spor yapman zorunlu oluyor.
Ben yapmadım zamanında, hafif kamburluk var masabaşı çalışıyorum. Ne kadar dik dursamda bazen kontrol edemiyorsun duruşunu. 😃 özellikle otururken dik durmak uzun boylu insan için ölüm sırtını bir yere dayamak şart oluyor.

Ben yapmadım zamanında, hafif kamburluk var masabaşı çalışıyorum. Ne kadar dik dursamda bazen kontrol edemiyorsun duruşunu. 😃 özellikle otururken dik durmak uzun boylu insan için ölüm sırtını bir yere dayamak şart oluyor.

Bir de uzun boylu olmanın en kötü yanı arabaya sığamamak. Eğer arabam uzun olmasaydı yanmıştım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı