Uzun menzili olan lazer önerisi

Brave_TR

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Küçüklüğümden beri lazerlere karşı bir ilgim var. Şu anda elimde her kırtasiyede bulabileceğiniz kırmızı küçük bir lazer var. Fakat menzili bana göre yetmiyor. Bu yüzden yeşil ve uzaklara giden bir lazer arıyorum, önerebileceğiniz bir lazer var mı?

Not: Menzili ve ışık gücü ne kadar fazla olursa o kadar iyi.

Bütçe: 200-330

Bu zamanlarda o bütçe ile doğru dürüst gerçek mw değerli birşeyler bulmak zor olabilir. 1000mw yazar ama 100 bile değildir filan. :) O yüzden o bütçe ile Google da arattığında karşına çıkan klasik yeşil lazerler işini görecektir.

Mesela bu... Daha önce bu tarz bir model kullanmıştım baya iyiydi.

Bu zamanlarda o bütçe ile doğru dürüst gerçek MW değerli bir şeyler bulmak zor olabilir. 1000MW yazar ama 100 bile değildir filan. :) o yüzden o bütçe ile Google da arattığında karşına çıkan klasik yeşil lazerler işini görecektir.

Mesela bu... Daha önce bu tarz bir model kullanmıştım bayağı iyiydi.

Teşekkürler dostum sanırım bunu alacağım. :)

Bu zamanlarda o bütçe ile doğru dürüst gerçek MW değerli bir şeyler bulmak zor olabilir. 1000MW yazar ama 100 bile değildir filan. :) o yüzden o bütçe ile Google da arattığında karşına çıkan klasik yeşil lazerler işini görecektir.

Mesela bu... Daha önce bu tarz bir model kullanmıştım bayağı iyiydi.

50bir yeşil lazer pointer 303 (1000MW) ürün 1000 watt olmasına karşın gümrükten kaynaklanan bir durumdan dolayı ürün üzerinde 100 watt yazılmıştır

Ha?

Geri
Yukarı