Uzun Ömürlü Sorunsuz Laptop Tavsiyesi

Bütçe
30000-35000
Önerilerin çoğu internet alışverişi, gidip mağazaya alma gibi bir zorunluluk ver ne yazık ki :(

@AliEgemen bilgisayarı lise öğrencisi kullanacak, hani asıl amaç oyun değil ancak oyunda oynar elbette, birde öneriniz varsa alabilirim.

@pamestheanderson Asus ROG Zephyrus modeli dikkatimi çekti ancak bu insanlar bilgisayardan anlayan insanlar değil o yüzden yazılım, windows v.s. tam düzgün olmasını istiyoruz freedos ne yazık ki yine sıkıntı, ayrıca lenovo bilgisayarlardan hiçbir zaman olumlu geri dönüş alamadım hem çevremde hem kendi deneyimlerimde, belki de şanstır ancak lenovo düşünmüyorum. Mac benzeri bir bilgisayar aramıyorum açıkçası sadece uzunca kullanabilsin sorun yaşamasın

@AliEgemen @pamestheanderson açıkçası bende victus modelindeki sorunu anlayamadım kasa plastik olsa ne olur, lise kız çocuğu kullanacak daha güncel ve güçlü bir konfigrasyon daha uzun ömürlü olmaz mı? Yanlış anlamayın sadece bilmediğim için soruyorum, laptop iyi soğuyor ve üstündeki bileşenlerde düzgün ise götürür diye düşünüyorum. En fazla pilden sorun yaşar oda zaten 2 yıl sonra kullanmasan da gidiyor.
Freedos'a usb ile windows atılabiliyor zaten. Çoğu freedos kullanıyor. Hatta windows lisansı ayrı bile satınalabilirsin. Tabii ki yazılımı korsan kurmanı tavsiye etmiyorum. İnternettten bi kod bul daha iyi

@pamestheanderson Freedos olmaz çocuk alıp kullanacak direk.
@AliEgemen bana link paylaşır mısınız mağazadan alabileceğim bir ürünün. 4050 TUF bulamadım da.

Yani victus çok kaliteli bir ürün değil farkındayım ancak muadili de yok, illaki 4060 olsun demiyorum ama 3000 serisi veya 12. nesil intel işlemcilerde artık eskimeye başladı bile. Varsa öneriniz bekliyorum şubeden alabileceğim. Ancak fiyat 35bin en fazla

Şu anda Victus'ın 7640HS + 4060'lı modelini kullanıyorum, kasa kalitesi bence iyi. Uzun vadede ne olur bilemem tabii fakat abartıldığı kadar kötü bir kasa kalitesi olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşınız TUF'ta 90-95 derecelerde oyun oynamayı yeğliyorsa alabilir.

Ben de Monster var memnunum sana da öneririm ama HP'ye göre çok daha pahalı. Tabii aralarında ki kalite farkını bilmiyorum ben aldığımda RDR 2 gibi oyunlarda bile laptop 60 derecelerde geziyordu soğutması çok iyiydi aradan 9 ay geçti hiç temizlemedim şu an 70 derecelere çıkıyor içini temizletsem yine eski haline döner bu konuda memnunum. Fiyat farkı konusunda ise bir şey diyemeyeceğim sonuçta HP ile aynı özelliklerde içinde W11 olmayan Monster laptop dört bin lira daha pahalı.

Konuyu hortlatıyorum ama @pamestheanderson @AliEgemen @Laveria fredy @Reis_Gezer @LorrieN bütçe 40 civarına çıksa ne önerirdiniz. Açıp kullanacağımız windows kurulu mağazadan alabileceğimiz.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...UYC?magaza=webzone&url_src=and-product-detail

Windows kurulu değil ama max 30dk uğraşırsıniz kurmak icin eskisi kadar zor değil. Victus çopundense bunu öneririm. Lenovo laptoplar da var TUFdan daha kaliteli fakat onlar biraz daha pahali bakabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...UYC?magaza=webzone&url_src=and-product-detail

Windows kurulu değil ama max 30dk uğraşırsıniz kurmak icin eskisi kadar zor değil. Victus çopundense bunu öneririm. Lenovo laptoplar da var TUFdan daha kaliteli fakat onlar biraz daha pahali bakabilirsiniz.
hocam adam mağazadan alıcağım yazmış hala victus çöpü diyorsun mağazadan bu fiyata zaten alabileceği yeni nesil laptoplar Victus, TUF veya monster ve casper laptoplar, Bu kadar fanboyluk yapmayın

hocam adam mağazadan alıcağım yazmış hala victus çöpü diyorsun mağazadan bu fiyata zaten alabileceği yeni nesil laptoplar Victus, TUF veya monster ve casper laptoplar, Bu kadar fanboyluk yapmayın
Yok hocam her marka olur ben Fanboyluk yapmıyorum. Haterlık yapiyorum. HP alinmaz net. Magaza kismini görmemişim havaalanindayim kusura bakmayin ayni urun magazada da vardir diye dusunuyorum populer bir model.

Yok hocam her marka olur ben Fanboyluk yapmıyorum. Haterlık yapiyorum. HP alinmaz net. Magaza kismini görmemişim havaalanindayim kusura bakmayin ayni urun magazada da vardir diye dusunuyorum populer bir model.
Müsait olunca mağazalardan bakar mısınız öneri için, Attığınız model yok sanırım mağazalarda.

Bunda karar kıldık gibi duruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı