Uzun saatler oynanabilecek oyun tavsiyesi

SatisFactory öneririm 150 - 200 saat orası oynadım gerçekten bağımlılık yapan bir oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MMORPG oynamayın bence vaktinizi çalar başka bir şey değil. Size AC Odyssey önerebilirim. Açık dünya hikaye oyunudur ve uzun solukludur. Mekan tasarımları ve atmosferi güzel bu yüzden oyuna sadece gezmek için girebilirsiniz. Görevler açısından oyunda tekrar var bu biraz sıkıcı oluyor ama eski oyunlar kadar çok değil.

MMORPG oynamayın bence vaktinizi çalar başka bir şey değil. Size AC Odyssey önerebilirim. Açık dünya hikaye oyunudur ve uzun solukludur. Mekan tasarımları ve atmosferi güzel bu yüzden oyuna sadece gezmek için girebilirsiniz. Görevler açısından oyunda tekrar var bu biraz sıkıcı oluyor ama eski oyunlar kadar çok değil.

Sana komik gelebilir ama ben grafik kalitesi yüksek oyunları pek sevmiyorum. RDR2 hariç ve Forza.
Flatout 2 kariyer modu, Grand Theft Auto serisi ana görev ve yan görev, the saboteur ana görev ve yan görev.

The saboteura bakacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı