Uzun saatler oynanabilecek oyun tavsiyesi

Favori türüm gizlilik fakat öyle ahım şahım yapay zekaya sahip değil ciddi anlamda bazen yapay zeka sapıtıyor. Sevmediğim Deus Ex bile yapay zeka konusunda daha iyi gibi değil mi? Örneğin sniper ile öldürdüğüm bir adam görev tamamlanınca yerde yatmasına rağmen arkadaşı önü görmüyor.
Düşmanların, yaptığınız her farklı saldırıda ona göre önlem alması çok iyiydi bence. Mesela sürekli kafadan vurarak ilerliyorsan bir süre sonra kafalarına kask geçiriyorlar ve kafadan vurmak oldukça zorlaşıyor. Her bir yol arkadaşın, silahlar ve ekipmanlar gerçekten oyunu çok değiştiriyordu. Ben çok keyif aldım oynarken. Geçen yaz bitirmiştim. Tek eksisi oyun son bölümlerde çok tekrar ediyordu ve hikaye olarak sonu iyi değildi bence.

Warband diyecektim ama yazmışsın zaten. Ayrıca M&B Viking Conquest DLC'sini de uzun soluklu oynayabilirsin.

Ayrıca eski de olsa Crysis serisini de önerebilirim. Günlerce oynadığımı bilirim, tekrar tekrar.

Rust oyunu öğrenmesi bile uzun sürecek. :D Hayatta kalma oyunu olduğundan pc başından kalkamayacaksın tabii beğenirsen.

Uzun saatler oyun oynamanı tavsiye etmiyorum gerçekten hayatını mahvediyor bende bir zamanlar uzun süre oyun oynardım ama hayatım bitti daha yeni düzeldim, benim çektiğim sıkıntıları bari sen ve senin durumunda olan kişiler çekmesin, bi 3-4 saat oyun oyna yeter sana vallaha. Ben eskiden 6 saat civarında oynardım ama artık 2 saat civarı oynuyorum. Bir tane sorun olursa mutlaka biz Technopat Ailesine sor :) :) :D :D

Prototype serisi hayallerimdeki oyundu biyolojik olaylara ilgi duyduğum için
Spore de aynı şekilde
Şu sıralar ise Darkest Dungeona sardım aşırı zor nalet oyun :D

Geri
Yukarı