Uzun Saç Toplama Tavsiyesi

isabela

Kilopat
Evet arkadaşlar benim saçım uzun. Uzun dediğim 6 aydır kestirmiyorum ve saçlarımı toplamak istiyorum. Fakat şöyle bir sorunum var ki saçlarımı kestirirken her tarafı eşit kestirmediğimden ön taraf dudaklarımın altına gelirken yan taraf kısa duruyor ve toplayamıyorum. Ve gün içinde rahatsız oluyorum ama kestirmek de istemiyorum. Bir de futbol oynuyorum. Maçlarda filan epey zorlanıyorum. Çözüm bulursanız sevinirim. :D

Sakın kestirmeyin. Çözüm sabredip daha fazla uzatmak. Kestirirseniz tüm bu süreç sil baştan oluyor, sürekli yanları kısaltmak zorunda kalacaksınız. Kısaltmanın sonu da böyle olur:
129.jpg

Gözlerim ağrıdı resmen. İçimde hiç şüphe kalmadı. Uzatacağım. Birde şu sorum olacak. Maçlarda saçlarım hep önüme geliyor. Bunu engellemem için saç bandı vb. bir şey önerir misiniz? Fakat ince olmasını istiyorum bulamadım da. (Bu arada başlık için özür dilerim, gaza gelmişim biraz) :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı