Uzun saçın çok dökülmesi

adaswre

Hectopat
Yer
Newark
Daha fazla  
Arkadaşlar saçımı 2 yıldır uzatıyorum ve gün içerisinde saçımı bağlıyorum. Saçımın arka kısmı çok dökülüyor. Saçım banyodayken çok dökülüyor tararken de aynı şekilde. Bakımım yetersiz kalıyor olabilir. Ara tatil geldiğinde nemlendirici şampuan ve krem almayı düşünüyorum. Banyo sonrası saç kremi spreyi almayı düşünüyorum. Bu şekil bakım yaparsam dökülmesi azalır mı? Saç kırıklarımı aldırırsam sorun çözülür mü?

Erkek tipi kellik denilen olay varsa maalesef dökülmesi normal. Kaçınılmaz son kellikle sonuçlanacak.

Muratabigf'nin de saçı dökülmüş hiç kafaya takmıyor.
Zaten kişi kendisini mutlu hissetmiyorsa saç dökülmesinden, o zaman ekim yaptırıyor. Ben sevmiyorum kel kalmayı. :D Bakıcaz. :D

Kendim için söylemek gerekirse benim neredeyse hepsi sadece ense tarafında dökülüyor.
Yaşınız kaç bilmiyorum ama uzun saçın dökülmesi normal. Saçlarınıza iyi bakın. Aniden terkediyorlar.

Uzun saç veya uzayan saç dökülme yapar. PH değerini kaybetmeye başlar yıkandıkça. Yağlı bırakmak gerekir bazen ya da saç serumu falan kullanmanız lazım.
Diğer formül ise belli uzunluktan sonra kısaltmak. Dökülmediği bir ölçü tutturduysan orada kalman gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı