Uzun soluklu oyun önerisi

Call of Duty Black Ops 3'e bakabilirsin. Hikayesi çok güzel değilmiş ama uzunmuş. İnternet kafede biraz oynamıştım. Hoşuma gitmişti.

Şu an da Steam de middle Earth Shadow of mordor serisinde büyük indirim var iki oyunu da al oyna derim ben ilk oyunu biraz oynayıp iade ettim combatı sarmadı beni ama ikinci oyunu daha güzel.

Merhaba, yaklaşık 1 ay boyunca internetsiz bir ortamda kalacağım ve bunun için çevrimdışı hikayeli ve güzel grafikli oyunlar arıyorum. Önereceğiniz oyunlar uzun süreli olsa çok iyi olur ayrıca illaki hikayeli olacak diye bir şey yok. Bannerlord gibi de olabilir. Ve grafikleri güzel olsun yani biraz da şunu istiyorum oyunda gelişmek için çaba sarf etmeyi oyun beni kendine çeksin ki zamanımı eğlenceli şekilde geçirebileyim.

The Walking Dead Serisi, Fallout serisi, The Elder Scrolls serisi, Wasteland 2, Mount and Blade Warband, Call of Duty serisi, Half-Life serisi, Mafia serisi (3 hariç), Serious Sam serisi, Assassin's Creed serisi, Metro serisi, South Park Stick of Truth ve South Park: The Fractured but Whole, Mortal Kombat serisi, Metal Gear Solid 5 Phantom Pain, Borderlands 2, Dishonored serisi, Payday 2, Portal serisi, Subnautica, Titan Quest, Rimworld.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı