Uzun Süre Bilgisayar Çalıştırmazsak Bozulur Mu?

Sorun olur mu?

• Evet

Oy: 11 16,9%
  • Hayır

Oy: 56 86,2%

• Oy verenlerin toplamı
    65
Ya zaten havasız kuru bir yere koyacağım. Şuan 11. sınıfa geçiyorum. 12 de lys fln var 12 de bakamam. Ama 11.sınıfta tatillerde falan kullanırım. Daha almadım ama alacağımız garanti, para falan ayırdık. Şuan kullandığım bilgisayar m&b warband da en düşük ayarlarda bütün arka plan uygulamaları kapalıyken max 15 fps veriyor. Artık yeni pc alacağım ama arkadaş bozulur dedi o yüzden düşünceliydim. Ama dediklerinize bakarak almaya karar verdim teşekkürler.

Bence sabret alma, bende senin gibi 11'den bu yana sabrediyorum bu yaz LYS'den sonra toplayacağım inşallah.
Şimdi alırsan zaten çok oynayamayacaksın iki seneyede o sistem güncelliğini yitirecektir.

Aslında listem hazırdı işte pc bozulur diye konuşan arkadaşla konuşuyordum. SSD yi kaldırıp R9 390X yerine GTX 980 almaya karar verdim fiyat aynı ve babam fiyatı değiştirmediğim sürece bişi demez. SSD sorunum olmayacak

Aslında listem hazırdı işte pc bozulur diye konuşan arkadaşla konuşuyordum. SSD yi kaldırıp R9 390X yerine GTX 980 almaya karar verdim fiyat aynı ve babam fiyatı değiştirmediğim sürece bişi demez. SSD sorunum olmayacak
Bence şimdilik GTX 980 falan alma 3 ay sana yetecek 3000 TL lik sistem topla üniversiteyi kazanınca onu satıp üstüne para koyup GTX 1080 li sistem toplarsın.

Eğer şimdi alıp 2 yıl boyunca kullanmayacaksan zarardan başka bir şey elde etmezsin. 2 sene sonra babanın verdiği paraya kendi paranıda eklersen daha güncel ve performanslı sistem alırsın ama illa alacağım diyorsan kuru bir ortamda 2 yıl boyunca bir şey olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı