Uzun süre bilgisayarın açık durması zararlı mı?

World_of_Power

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bir işim çıktı ve bilgisayarın yaklaşık 22 saat açık durması gerekiyor. Sizce bu süre zarfında bilgisayara herhangi bir zarar gelir mi? Yanıtlarsanız sevinirim.

Torrentle her türlü dosyayı indirebileceğini düşünüyorum yeterki trackerleri bul
Hayır. Seed denilen bi olay var sanırım. Eski tarihli torrent dosyalarını indiremiyorsun. Ama baya eski tarihli olanları. Zaten benim aradığım dosyanın internette pek torrent olanı yok zaten. Ah şu MEGA eskiden 3-4 gb rahat indirirdim. Şimdi 2-3 gündür kota hatasından hiçbir şey indiremiyorum.

Hayır. Seed denilen bi olay var sanırım. Eski tarihli torrent dosyalarını indiremiyorsun. Ama baya eski tarihli olanları. Zaten benim aradığım dosyanın internette pek torrent olanı yok zaten. Ah şu MEGA eskiden 3-4 gb rahat indirirdim. Şimdi 2-3 gündür kota hatasından hiçbir şey indiremiyorum.
İndireceğin dosyanın torrent olmasına gerek yok sadece o bağlantının olması yeterli

Linki atarsanız deneyebilirim. Ayrıca masaustuyse sorun yok deyip laptop sorun çıkartır diyeni umursamayin.

Yeni konular

Geri
Yukarı