Uzun Süre Kullanılabilecek Telefon Önerisi

Xiaomi güzeldir.(iPhone X ve mi8 kullanıcısıyım.Bir çok xiaomi cihaz kullandım.) İlla yok diyorsan da OnePlus öneririm. Yazılım geliştiricisiyim benim kadar telefonu hor kullanan yoktur diye düşünüyorum.
Arkadaş ile aynı düşünüyorum. Ama uzun ömürlü olarak şu ana kadar Iphone en verimli telefon gördüğüm kadarıyla. Ama bana kalırsa MI8 götürür 3-4 yıl eğer çok hor kullanmıyorsan telefonu.

Şimdi gerçek anlamda uzun ömürlü bir telefon istiyorsanız gerek performans gerek kamerası gibi ''amiral gemisi'' telefonlara bakabilirsiniz o esnek fiyat çerçevesinde. Dedikleri gibi iPhone uzun ömürlüdür. Güncellemeleri uzun ömürlü veriyor telefonlarına ve uygulamaları özel olarak o cihaza optimizasyon ediyorlar. Orta segment olarak Huawei onun bir tık üstünde Xiaomi ve en son segmentte iPhone tercih edebilirsiniz kısa bir özetle. P20 gayet iyi telefondur aklında soru işareti kalmasın.

ICloud vb. hiç bir platforma yedekleme yapmam, Apple ID bilgilerim sadece parmak izi ve ad, soyaddan oluşuyor. İster önemsiz deyin, ister paranoyak. Şu an forumdaki insanların en az %50'sinin tüm kimlik bilgileri Google amcadan aratarak ulaşılabilmekte ama kıyamam sizin Apple ID verileriniz daha önemlidir tabii. Hadi bakim, başka marka kötüle.
Heheh, cidden komiksin. Ben markayı kötülemiyorum ki, senin gibi "Fanboy"lar ne kadar da kabullenmese de Apple'nin yaptığı zararın sebeplerini yazdım. Elinin altında internet var arkadaşım, gir hisselerinde yaptığı zarara bak.
Kötülemek dediğin, markanın yapmadığı bir şeyi yapmış gibi göstererek, yerden yere vurarak olur. O attığım linkte ki yorumların %80'i benim görüşüm de ise otur düşün.
Fanboy olmayın, ne ise onu söyleyin belirtin.
Ayrıca ben de ne kadar kızsam da mecbur iPhone kullanıyorum. Yani kullanmadığım görmediğim şeyleri buraya yazmıyorum.
Tutturmuşsun yok "Apple ID verileriniz daha önemlidir " diye. :)
Seni bilmem ama benim ilk iPhone'm 2G. 2G'den beri kullanıyorum, bir çok Android telefonda kullandım.
Senin gibi olan şeyleri küçümsemiyorum, hisseler yalan söylemez arkadaşım. Fanboyluğun sırası değil.

İlginize çok çok teşekkürler, kendimce önerileri süzgeçten geçireyim:

• Evladım gibi bakarım telefoncuğuma. Kendim çalışıp alacağım sonuçta ^^ Günlük işlerimi halletsin, şarj aletiyle dolaştırmasın kendini
  • Parayı basıp Xiaomi Mi8 ya da OnePlus 6 almam gerekecek sanırım, veya da önerilerinizle başka modeller
  • Apple telefon ise ne kadar denedimse de sarmadı beni. Sanırım ben bir androidim.
  • Huawei'ye de güvenemiyorum, kullanıcı yorumlarından okuduğum kadarıyla ilk dönemlerde kullanıcıyı memnun eden, sonrasında problematik olan bir marka benim gözümde :|
  • E yani, Samsung da baba samsung. Ama fiyatı da baba o yüzden yukarıdaki maddede dediğim gibi Mi8, OP 6 ya da farklı bir model.
Sağolun tekrardan. Hala karar aşamasındayım.

İlginize çok çok teşekkürler, kendimce önerileri süzgeçten geçireyim:

• Evladım gibi bakarım telefoncuğuma. Kendim çalışıp alacağım sonuçta ^^ Günlük işlerimi halletsin, şarj aletiyle dolaştırmasın kendini
  • Parayı basıp Xiaomi Mi8 ya da OnePlus 6 almam gerekecek sanırım, veya da önerilerinizle başka modeller
  • Apple telefon ise ne kadar denedimse de sarmadı beni. Sanırım ben bir androidim.
  • Huawei'ye de güvenemiyorum, kullanıcı yorumlarından okuduğum kadarıyla ilk dönemlerde kullanıcıyı memnun eden, sonrasında problematik olan bir marka benim gözümde :|
  • E yani, Samsung da baba samsung. Ama fiyatı da baba o yüzden yukarıdaki maddede dediğim gibi Mi8, OP 6 ya da farklı bir model.
Sağolun tekrardan. Hala karar aşamasındayım.
Mantıklı düşünüyorsun. Umarım memnun kalırsın.

Android platformunda uzun ömürlü olması için saf Android arayüzlü telefon kullanmak daha mantıklı. Fakat saf Android sunan piyasadaki telefonlar da kalitesiz.

Saf Android'e yakın düzenli bir sistem ve uygulama güncelleme desteği sunan telefonlara yönelin derim.

Örnek verdiğiniz Asus Zenfone ve Zenfone 2 sürümlerinde güncelleme konularında kullanıcıları mutlu etmedi. Fakat Zenfone 3 ve 4 serilerinde kullanıcıları güncelleme konusunda üzmedi. Zenfone 5 de alınabilecek telefonlardan, yeni trende uygun kaliteli bir ürün.

Fakat şunu her zaman belirtirim. Eğer telefon alacaksanız bir önceki nesil de olsa amiral gemisi telefonlardan almak. LG G6'yı bu fiyat ve taksit seçeneği ile önerebilirim. Evkur LG G6 10 Ay Taksit 1999TL

Xiaomi Mi 8 , Galaxy S9 yada S8 bunların haricinde Venüs Z20 yada Note FE öneririm.
Note FE garantisi ithalatçı garantili fakat garanti konusunda takıntınız yoksa bunu öneririm

Android platformunda uzun ömürlü olması için saf Android arayüzlü telefon kullanmak daha mantıklı. Fakat saf Android sunan piyasadaki telefonlar da kalitesiz.

Saf Android'e yakın düzenli bir sistem ve uygulama güncelleme desteği sunan telefonlara yönelin derim.

Örnek verdiğiniz Asus Zenfone ve Zenfone 2 sürümlerinde güncelleme konularında kullanıcıları mutlu etmedi. Fakat Zenfone 3 ve 4 serilerinde kullanıcıları güncelleme konusunda üzmedi. Zenfone 5 de alınabilecek telefonlardan, yeni trende uygun kaliteli bir ürün.

Fakat şunu her zaman belirtirim. Eğer telefon alacaksanız bir önceki nesil de olsa amiral gemisi telefonlardan almak. LG G6'yı bu fiyat ve taksit seçeneği ile önerebilirim. Evkur LG G6 10 Ay Taksit 1999TL
Uzun süre götüreceğini sanmıyorum LG G6’nın. Her telefonunda ısınma, anakart ve batarya sorunu var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı