Uzun Süreli Kulak Tıkanıklığı

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
Sol kulağım aylardır tıkanık, bazen uğultu oluyor. Ağrı hiç yok. 3-4 gün önce KBB'ye gittim, temiz olduğunu söyledi ve gelecek ay için tekrar randevu verdi işitme testi yapmak için. 1 yıl önce de KBB'ye gitmiştim, o da kulağımın temiz olduğunu söylemişti ve işitme testi olmuştum; ilaç vermişti ve bir sonraki muayeneye gittiğimde yine kulağımda bir değişiklik olmadığı için daha da uğraşmak istemedim, üşendim.
Gelecek ay işitme testi randevum var ona gideceğim.
Kulağı temiz çıkıp da benim gibi durumda olan var mı veya benzer durumu olan? CS oynuyorum artık ses kasmak istiyorum :D

Sol kulağım aylardır tıkanık, bazen uğultu oluyor. Ağrı hiç yok. 3-4 gün önce Kbb'ye gittim, temiz olduğunu söyledi ve gelecek ay için tekrar randevu verdi işitme testi yapmak için. 1 yıl önce de Kbb'ye gitmiştim, o da kulağımın temiz olduğunu söylemişti ve işitme testi olmuştum; ilaç vermişti ve bir sonraki muayeneye gittiğimde yine kulağımda bir değişiklik olmadığı için daha da uğraşmak istemedim, üşendim.
Gelecek ay işitme testi randevum var ona gideceğim.
Kulağı temiz çıkıp da benim gibi durumda olan var mı veya benzer durumu olan? CS oynuyorum artık ses kasmak istiyorum :D

Hocam uzun süre kulağım tıkalı kaldı kbb de kulağınızı makineyle temizlesinler aynısı bana da olmuştu. Benim kualğım geçtiyse sizinde geçer 5 yaşımdam beri gidiyorum.

Yaptığınız tam delilik, ya kulak zarınıza zarar verse onu geçtim beyniniz de damarla ilgili sıkıntı çıkarsaydı olacakları düşünemiyorum. Sakın ha sakın yapmayın, bile bile intihar etmekten farkı yok.
Sildim hocam mesajı. Siz de alıntıyı silin. Tehlikeli biliyorum.

Hocam ciddi söylüyorum, nefesi kuvvetli biri tıkanık kulağınıza tüm gücüyle üflesin büyük ihtimalle geçecektir. Bizzat denizde su geldiğinde bu yönetem uygulanır.
Yok olmuyor denedim :D
Hocam uzun süre kulağım tıkalı kaldı kbb de kulağınızı makineyle temizlesinler aynısı bana da olmuştu. Benim kualğım geçtiyse sizinde geçer 5 yaşımdam beri gidiyorum.
Kulağımın içine baktı ve temiz dediği için temizlemedi. İşitme testi randevusu verdi. 1 yıl önce gittiğimde de aynı şekilde temizlemediler sadece işitme testi verdiler bir de ilaç vermişti hatırlamıyorum neydi.

Yok olmuyor denedim :D

Kulağımın içine baktı ve temiz dediği için temizlemesi. İşitme testi randevusu verdi. 1 yıl önce gittiğimde de aynı şekilde temizlemediler sadece işitme testi verdiler bir de ilaç vermişti hatırlamıyorum neydi.

Hocam farklı bir yere gidin devlet hastanesinin makineleri dandik oluyor genelde.

Burnumu tutup nefes alınca veya verince kısa süreli açılıyor ama yine eski haline dönüyor. İşitme testini bekleyeceğim o zaman.

Geri
Yukarı